نمایندگی مرکز تعمیرات و تعمیرگاه مجاز دوو در تهران با بکارگیری از تکنسین های با تجربه و حرفه ایی درزمینه تعمیر لوازم خانگی برند دوو میتواند جهت تعمیر لوازم خانگی به شما یاری برساند .

شما عزیزان میتوانید تمامی اطلاعات فنی درباره تعمیر لوازم خانگی دوو خود را از ویسایت آنی سرویس سنتر بخواهید ، همکاران و کارشناسان ما بصورت تمام وقت در خدمت شما می باشند ، در صورتی که یکی از لوازم منزل شما با برند دوو معیوب می باشد با شماره های نزدیک ترین شعبه آنی سرویس سنتر تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برای تعمیر لوازم خانگی شما در منزل حضور یابند و تعمیر را بصورت کامل در منزل انجام دهند .

تاریخچه لوازم خانگی دوو

شرکت محصولات لوازم خانگی دوو در 22 مارس سال 1967 میلادی به مدیریت ”کیم وو چونگ“در شهر سئول واقع در کره جنوبی تأسیس  شده است. در واقع نام این شرکت از نام مدیر آن گرفته شده که به طور کلی از 2 قسمت به معنای عالی و woo تشکیل شده است. دوو به زبان لغوی به معنای ”جهان بزرگ“می باشد.

کیم وو چونگ پسر یکی از استانداران کره جنوبی بود. حوزه فعالیت اولیه  آن در زمینه پوشاک و نساجی بود که آن زمان سود خوبی را به همراه داشت.

سال های ابتدایی کار و تولیدی شرکت دوو با آغاز دوره برنامه ها و سیاست های توسعه اقتصادی در کشور کره مقارن بود که شرکت های صنعتی و اقتصادی در این دوره به خوبی مورد حمایت دولت قرار می گرفتند.

تعمیرگاه مجاز دوو | آنی سرویس سنتر

علاوه بر تلاش و تعهد مدیران و کارکنان کمپانی دوو، وام های کم بهره و ضمانت های قوی دولتی سبب شد تا بتواند در فاصله کمتر از 20 سال، تبدیل به دوو موتورز و سپس تبدیل به یک شرکت بزرگ خودروسازی در سطح جهانی شود.در دهه 1990 میلادی این مجموعه در بسیاری از حوزه های صنعت و اقتصاد از جمله ماشین آلات سبک و سنگین و نیمه سنگین، هتلداری، مخابرات، صنایع نظامی، کشتی سازی، هوایی، نساجی، بورس، وارد شد.

کیم وو چونگ مؤسس و رئیس هیئت مدیره کمپانی دوو در 10 اکتبر سال 2019 در سن 82 سالگی بر اثر یک بیماری مزمن در بیمارستان سوون واقع در جنوب سئول درگذشت.

تا پیش از پیدایش بحران مالی در قاره آسیا در سال 1997میلادی این شرکت بعد از شرکت هیوندای به عنوان دومین شرکت عظیم در کره جنوبی شناخته شده می شد. شرکت دوو دارای بیش از 20 زیر مجموعه و شرکت مطیع می باشد که اکنون برخی از آن ها در حوزه های صنعتی مختلف به عنوان شرکت های مستقل شناخته می شوند.

یکی از شرکت های تابعه دوو شرکت «دوو الکترونیک» است که برای شرکت های زیر مجموعه دوو در دهه 90، دهه حضور محصولات لوازم  خانگی با قدرت بالا در بازار بین المللی شناخته می شود.

این شرکت امروزه در کره جنوبی دارای سایت های تولیدی پیشرفته در سطح جهان و بسیاری از کشورهایی نظیر لهستان، مالزی، مکزیک، اسپانیا، چین و ویتنام دانست. این کار بازگو کننده قدرت بالای رقابتی محصولات تولیدی دوو در سراسر جهان است.

برند دوو یکی از برندهای قدیمی و معتبر است که سالیان متمادی است در زمینه تولید لوازم خانگی و لوازم برقی آشپزخانه فعالیت می کند. کیفیت محصولات برند دوو به قدری زیاد است که می توان آن را به عنوان یکی از رقبای پر قدرت برندهای موفق همچون سامسونگ و ال جی دانست.

سال 1975 میلادی: مجوز شرکت بازرگانی عمومی از طرف حکومت کره جنوبی که به کمپانی دوو تعلق گرفت.

سال 1986 میلادی: با سرمایه­ مشترک 50/50 با شرکت جنرال موتور شرکت دوو موتورز تأسیس گردید.

سال 1995 میلادی: شرکت دوو 60% شرکت اتومبیل سازی FSO لهستان را با قیمت 1/1 میلیارد دلاری خریداری نمود.

سال 1996 میلادی: رئیس شرکت دوو کیم وو چونگ به جرم رشوه خواری محکوم شد.

سال 1999 میلادی: کمپانی دوو با بدهی 50 میلیارد دلاری مواجه شد که در آخر منجر به ورشکستی آن شد.

فرم درخواست تعمیر در تعمیرگاه مجاز دوو

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
تماس با آنی سرویس

محصولات لوازم خانگی دوو

امروزه کمپانی دوو محصولات متنوع بسیاری از قبیل یخچال فریزر، اجاق گاز، کولر گازی، تلویزیون، لباسشویی، جاروبرقی و دیگر لوازم خانگی برقی را با بالاترین کیفیت تولید می کند.

کارخانه تولیدی محصولات دوو در ایران

کارخانه دوو در ایران در شهر اصفهان قرار دارد و در واقع بعضی از محصولات دوو در ایران تحت نظر لیسانس خود کارخانه دوو در کره جنوبی ساخته می شود.

تمام محصولات تولید شده توسط کارخانه اصفهان توسط کارخانه اصلی دوو در کشور کره بررسی می شوند و در آخر به بازار عرضه می شوند. پس می توان گفت انواع لوازم خانگی برند دوو را تحت لیسانس دوو کره در کشور ایران می توان خریداری کرد.

گارانتی محصولات دوو در ایران

دوو برندی است که تمام محصولات خود را با گارانتی به دست مشتریان می رساند و همچنین بهترین خدمات پس از فروش را برای آنان ارائه می کند. در کشور ایران تعداد زیادی تعمیرگاه دوو وجود دارد که می توان به کمک این تعمیرگاه ها از خدماتی که کمپانی دوو برای محصولات خود ارائه می کند، بهترین بهره ها را برد.

خرابی لوازم خانگی دوو که ممکن است برای شما پیش آمده باشد

مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو:

 • روشن نشدن
 • کم شدن قدرت سرما سازی
 • گرم شدن قسمتی از یخچال یا فریزر
 • کار نکردن یخساز
 • خارج نشدن آب از آبریز
 • صدای زیاد و غیر طبیعی
 • کار نکردن موتور یخچال
 • گرم شدن بیش از حد بدنه
 • ظاهر شدن خطا یا ارور بر روی صفحه
 • کمرنگ شدن اعداد روی نمایشگر
 • بسته نشدن درب
 • کم شدن گاز یخچال
یخچال دوو

این مشکلات در تعمیر یخچال ها بیش از بقیه مشکلات تکرار شده و در تعمیرگاه مجاز دوو ثبت شده اند. جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد کافیست تلفن خود را بردارید و با تعمیرگاه دوو تماس بگیرید.

مشکلات ماشین لباسشویی دوو:

 • روشن نشدن لباسشویی
 • توقف لباسشویی در حین کار
 • صدای زیاد در دور خشک کن
 • آبریزی و نشتی آب از لباسشویی
 • تمیز نشدن لباس ها بعد از اتمام کار
 • قفل شدن درب لباسشویی
 • تخلیه نشدن آب لباسشویی
 • لرزش و تکان های شدید دستگاه
 • کار نکردن برنامه های لباسشویی
 • وارد نشدن آب به دیگ
 • ماندن مایع یا پودر در لباسشویی
 • بوی بد و تعفن لباسشویی
ماشین لباسشویی دوو

در صورت بروز هر یک از این مشکلات در ماشین لباسشویی دوو، با تعمیرگاه مجاز دوو تماس بگیرید.

مشکلات مایکروفر، مایکروویو و سولاردام دوو :

مایکروفر، مایکروویو و سولاردام های دوو یکی از لوازم آشپزخانه هستند که ممکن است در اثر نوسان برق، استفاده نادرست یا تمام شدن طول عمر قطعات با یکی از مشکلات زیر روبرو شوند.

 • روشن نشدن دستگاه
 • گرم نشدن غذا در مایکروفر
 • صدای زیاد و غیر طبیعی
 • نچرخیدن سینی مایکروفر
 • جرقه زدن و اتصالی
 • بوی سوختگی و دود کردن
 •  کار نکردن المنت ها
 • کار نکردن دکمه یا تاچ ماکروفر
 • بسته شدن درب
 • ظاهر شدن ارور

برای تعمیر مایکروفر کافیست با تعمیر گاه مجاز دوو تماس بگیرید.

مایکروفر دوو

تعمیرگاه مجاز دوو ( آنی سرویس سنتر) چه تفاوتی با دیگر همکاران خود دارد؟

آنی سرویس سنتر یکی از بهترین مراکز تعمیر لوازم خانگی دوو در تهران می باشد و مناطق شمال ، غرب ، مرکز و جنوب تهران را پوشش میدهد . مرکز پاسخ دهی به تماس های مشتریان (call center) کادر اداری و تکنسین های این مجموعه تمام تلاش و کوشش خود را بکار میگیرند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و کمترین هزینه تعمیر لوازم خانگی معیوب را انجام دهند .

همراهان عزیزدر نظر داشته باشید آنی سرویس سنتر تنها در قالب تتعمیرگاه مجاز دوو  اقدام به ارائه خدمات می نماید و درصورتی که لوازم خانگی دوو شما دارای گارانتی می باشد با انتخاب الکترونیک تماس بگیرید تا تعمیر بصورت گارانتی انجام شود .

تفاوت بین تعمیر لوازم خانگی دوو و سرویس دوره ای و نگهداری در تعمیرگاه مجاز دوو در تهران :

در حقیقت هدف از تعمیر و سرویس دوره ایی و نگهداری درجهت حفظ کارکرد و سلامت لوازم خانگی یکسان می باشد ، عموماً تمام لوازم خانگی برقی منزل درطولانی مدت دچار استهلاک میشود و معیوب میگردد . اما شما میتوانید با انجام سرویس دوره ایی و نگهداری از محصول مدت زمان طولانی تری ازلوازم خانگی خود با کارکرد سالم استفاده کنید و احتیاج به برون سپاری جهت تعمیر لوازم خانگی نخواهید داشت .

سرویس دوره ای لوازم خانگی شامل چه مواردی می گردد :

سرویس دوره ای دارای دوبخش می باشد ، بخش اول که بسیار ساده و کابردی بوده و می تواند توسط مشتری صورت پذیرد و بخش دوم که تخصصی بوده و حتما باید توسط تعمیرکار لوازم خانگی انجام شود.

سرویس دوره ایی که میتواند توسط مشتری انجام شود :

نظافت دستگاه می باشد ، اگر می خواهید سرویس دوره لباسشویی خود را انجام دهید کافیست هر دو ماه یکبار قسمت فیلتر تخلیه را مطابق با دستور العمل که در دفترچه راهنما عنوان شده است اقدام به خارج کردن هر نوع جسم خارجی از پمپ تخلیه نموده و نظافت نمائید ، لاستیک دور درب لباسشویی احتیاج دارد بعد از هر بار شستشو خشک و تمیز شود و به مدت 20 دقیقه درب لباسشویی باز بماند تا رطوبت داخل دیگ لباسشویی خارج شود ( این کار باعث جلوگیری از رشد باکتری و میکروب ها در داخل لباسشویی می شود ) تا لباسشویی هرگز بوی بد نگیرد . استفاده از جرمگیرماسین لباسشویی هر 6 ماه یکبار برای از بین بردن جرم بوجود آمده داخل دیگ بسیار حائز اهمیت می باشد .

سرویس دوره ایی و نگهداری یخچال فریزر و ساید بای ساید که توسط خود مشتری میتواند انجام شود نظافت داخل کابین و لاستیک دور درب یخچال میباشد که در مقاله سرویس دوره ای در وبسایت آنی سرویس سنتر خدمت شما توضیح داده شده است .

اما سرویس و نگهداری دوره ایی که تعمیرکار لوازم خانگی باید انجام دهد : در یخچال فریزر و ساید بای ساید میتواند شستشوی کندانسور ، تعویض فیلتر تصفیه آب ساید ، نظافت و روغن کاری قطعات الکترو مکانیکی ، تست سلامت کمپرسور توسط آمپرمتر ، روغن کاری و بازدید لولای درب و استوپر لولا و …..

سرویس و نگهداری لباسشویی شامل : بازدید و نظافت صافی شیر برقی ، نظافت داخل شلنگ خرطومی خرج آب کثیف ، بازدید و گریس کاری کمک های ضربه گیر زیر لباسشویی ، بازدید موتور لباسشویی و تست ذغال موتور در موتور های تسمه ایی اونیورسال و انواع مشابه آن و …..

 نکته : هرچه لوازم خانگی مورد استفاده در منزل مکانیزم پیچیده تری داشته باشد احتیاج به سرویس و نگهداری دقیق تری خواهد داشت .

اکر سرویس دوره ایی و نگهداری بصورت مرتب و به موقع انجام نشود عمر مفید لوازم خانگی کاهش میابد و دچار خرابی خواهد شد و احتیاج به تعمیر خواهد داشت در نتیجه نگهداری و سرویس دوره ایی لوازم منزل بسیار مهم میباشد .

تعمیر لوازم خانگی دوو در تعمیرگاه مجاز دوو

تعمیر لوازم خانگی اگر توسط تعمیرکار حرفه‌ای لوازم خانگی انجام نشود، باعث تحمیل هزینه اضافی برای مشتریان خواهد شد. هرگونه تعمیر لوازم خانگی توسط تعمیرکاران متفرقه و تعمیر اشتباه می‌تواند علاوه بر تحمیل هزینه، باعث از بین رفتن لوازم خانگی شود. در حال حاضر، تعداد زیادی تعمیرکار نامأنوس در تهران وجود دارند که از دانش فنی جهت تعمیر لوازم خانگی دوو برخوردار نمی‌باشند.

اما جای نگرانی نیست؛ کارشناسان تعمیرگاه مجاز دوو (آنی سرویس سنتر) ۳۶۵ روز در سال و هفت روز در هفته، می‌توانند شما را در تعمیر هر یک از لوازم خانگی دوو یاری رسانند.

تعمیر لوازم برقی خود را به ما بسپارید!

مجموعه آنی سرویس سنتر سنتر در جهت رفع هرگونه خرابی و مشکل دستگاه شما در کوتاه ترین زمان آماده ی خدمت رسانی و تعمیر لوازم برقی شما هستند. شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید.

دفتر خدمات مرکزی تعمیرگاه مجاز دوو در تهران

تعمیرگاه مجاز دوو در تهران آنی سرویس سنتر مناطق شمال ، غرب ، جنوب و مرکز تهران را تحت پوشش خدمات خود دارد و شما کافیست برای تعمیر یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، مایکرو ویو و غیره با نزدیکترین شعبه این مجموعه تماس گرفته و درخواست تعمیر لوازم خانگی خود را ثبت نمایید تا در اسرع وقت سرویس کار مخصوص تعمیرلوازم خانگی برند دوو خدمت شما حظور یابند و انجام وظیفه نمایند.

همراهان عزیز در نظر داشته باشید آنی سرویس سنتر تنها در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی دوو اقدام به ارائه خدمات مینماید و درصورتی که لوازم خانگی دوو شما دارای گارانتی می باشد با انتخاب الکترونیک تماس بگیرید تا تعمیر بصورت گارانتی انجام شود .

تعمیرگاه دوو در تهران

 شمال تهران

ظفر ، میرداماد ، میدان مادر، جردن (آفریقا) ، ونک ، گاندی ، قلهک ، سعادت آباد ، مدیریت ، بوعلی ، شهرک غرب ، تجریش ، زعفرانیه ،آجودانیه ، فرمانیه ، کاشانک ، دزاشیب ، ولنجک ، اقدسیه ، قیطریه ، فرشته ، الهیه ، دارآباد ، شهرک نفت ، اُزگل

20خط ویژه

غرب تهران

آریاشهر ، بلوار فردوس ، سازمان آب ، آیت ا.. کاشانی ، اباذر، پیامبر ، پونک ، سیمون بولیوار ، شهرک نفت ، جنت آباد ، سردار جنگل ، ایران زمین شمالی ، سازمان برنامه شمالی ، سازمان برنامه جنوبی ، بلوار تعاون ، شهر زیبا ، محله اندیشه شمالی ، محله اندیشه شمالی ، شهرک راه آهن ، شهرک یاس ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ، اکباتان ، آپادانا ، تهرانسر ، شهرک فرهنگیان

20خط ویژه

مرکز و جنوب تهران

هاشمی ، سلسبیل ، آزادی ، آذربایجان ، جیحون ، دامپزشکی ، رودکی ، امام خمینی ( خیابان  سپه ) ، زنجان جنوبی ، زنجان شمالی ، جمهوری ، اسکندری ، جمالزاده ، منیریه ، میدان حر ، پاستور ، دخانیات ، بلور سازی ، باغ خزانه ، مقدم ، جلیلی ، گلچین ، نعمت آباد ، یاخچی آباد ، نازی آباد ، علی آباد ، شهرک بهشتی ، یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شهرک ولیعصر ، شاد آباد ، هفده شهریور

30خط ویژه :021668740960216687416802166384803

تعمیر لوازم خانگی دوو