یکی دیگر از لوازم پرکاربرد آشپزخانه ماشین ظرفشویی میباشد ، ماهیت اختراع ظرفشویی جهت آسایش و رفاه خانم های خانه دار بوده است و از زمانی که ماشین ظرفشویی اختراع شد در مصرف آب و انرژی برق نیز بسیار صرفه جویی صورت گرفت .

در حال حاضر خرابی ظرفشویی میتواند باعث بوجود آمدن معضلاتی در زندگی رزمره خانم های خانه دار شود و تعمیر ظرفشویی دوو باید در اصرع وقت و توسط تکنسین های حرفه ایی دوو انجام پذیرد ، به همین دلیل شما همشهریان عزیز میتوانید با شماره های تماس آنی سرویس سنتر تماس بگیرید یا در قسمت ثبت درخواست آنلاین مشخصات ظرفشویی خود را ثبت نمائید تا جهت رفع خرابی ظرفشویی دوو شما مراجعه نمایند .

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی در محل

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!

لوازم برقی خود را در صورتی که می‌توان آن ها را تعمیر کرد دور نیندازید. تکنسین‌های مجرب ما خدمات نصب و تعمیرات را برای تمامی لوازم برقی و اشپزخانه از جمله تعمیر یخچال ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی و … ارائه می‌دهند. جهت تعمیر لوازم برقی خود با شماره گیری ۶۶۳۸۴803 و یا پر کردن فرم ثبت درخواست با ما در ارتباط باشد.

ارور های ماشین ظرفشویی دوو و نحوه برطرف کردن آن ها :

ارور خطای e1 : درب ماشین ظرفشویی باز است و بصورت کامل بسته نشده است .

ارور خطای e2 : خرابی شیر برقی ، شلنگ ورودی آب پیچ خورده است .

ارور خطای e3 : تخلیه آب مشکل دارد ، پمپ تخلیه چک شود .

ارور خطای e4 : ترمیستور دما دچار مشکل شده است .

ارور خطای e5 : آبگیری بیش از حد و سر ریز شدن آب ( سنسور میزان آبگیری چک شود)

 ارور خطای e6 : نشت آب به کف ظرفشویی و فعال شدن مگنت سوئیچ نشت یاب .

ارور خطای e7 : دمای آب ظرفشویی بسیار زیاد است .

سوالات متداول

چرا پمپ تخلیه یکسره کار میکند ؟

اگر پمپ تخلیه ظرفشویی دوو شما یکسره در حال کار کردن می باشد به این معنی است که بیش از حد آبگیری می کند .

صدای شدید هنگام شستشو در ظرفشویی چیست ؟

این صدای شدید در هنگام شستشو میتواند به دلیل باز شده درب مخزن پودر شستشوی ماشین باشد .

علت بوجود آمدن کف در وان ماشین ظرفشویی چیست ؟

دلیل بوجود آمدن کف در وان میتواند برای استفاده کردن از شمینده تقلبی باشد . برای از بین بردن این مشکل درب ماشین را باز کنید و داخل وان آب سرد بریزید و سپس از برنامه آبکشی استفاده کنید . چند بار این عمل را تکرار کنید تا مشکل رفع شود .

چرا پس از اتمام شستشو ظروف تمیز نشده است ؟

ممکن است برنامه نا مناسب نسبت به کثیفی ظروف انتخاب شده باشد ، چیدمان ظروف را بررسی کنید آبفشان ها بطور کامل بچرخند و به ظروف گیر نکنند .

* چرا ماشین ظرفشویی کار نمیکند ؟

دوشاخه ورودی و پریز را چک کنید اگر سالم بودند ممکن است فیوز دستگاه سوخته باشد ، اگر پس از تعویض مشکل برطرف نشد ، برد دستگاه یا تایمر را چک کنید .

تعمیر لوازم برقی خود را به ما بسپارید!

مجموعه آنی سرویس سنتر سنتر در جهت رفع هرگونه خرابی و مشکل دستگاه شما در کوتاه ترین زمان آماده ی خدمت رسانی و تعمیر لوازم برقی شما هستند. شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید.