از اینکه مجموعه آنی سرویس سنتر را جهت تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH درتهران را انتخاب نموده اید متشکریم. هم اکنون که وارد صفحه تعمیرگاه مجاز بوش شده اید مطمعناً یکی از لوازم خانگی بوش شما دچار مشکل شده است، جای هیچ نگرانی نیست.

 با آنی سرویس سنتر تماس بگیرید ومشخصات لوازم خانگی معیوب را اعلام کنید تا کارشناسان ما پس از بررسی تکنسین مخصوص لوازم خانگی بوش را به محل شما اعزام کنند و در کوتاهترین زمان تعمیرات دقیق و با کیفیت خدمت شما ارائه گردد. مجموعه آنی سرویس با بکارگیری از تعمیرکار متخصص تعمیر لوازم خانگی بوش در کوتاهترین زمان ممکن و کمترین هزینه به انجام تعمیرات بوش در تهران میپردازد و باعث افتخار است که توانسته است رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب نماید .

تاریخچه تاسیس کارخانه بوش BOSCH

حدود ۱۵ سال به پایان قرن نوزدهم مانده بود که رابرت بوش نخستین کارگاه خود را راه اندازی کرد. او این کارگاه را در سال ۱۸۸۶ در شهر اشتوتگارت آلمان تاسیس کرد و همین کارگاه زمینه ساز برندی شد که امروزه یکی از محبوبترین و مورد اطمینان ترین برندها در سراسر دنیاست و به همین دلیل تعمیر لوازم خانگی بوش هم در سر تا سر دنیا افزایش پیدا کرده.

رابرت بوش در همین کارگاه کار خود را با محصولات مرتبط با مهندسی برق و مهندسی ابزار دقیق آغاز کرد. او هرگز نمی توانست بپذیرد که در مجموعه اش محصولی تولید شود که بهترین محصول روزگارش نباشد.

تعمیرگاه مجاز بوش

البته در کنار این کمال گرایی یک اصل اساسی داشت: کار صادقانه بسیار ارزشمندتر از درآمد مقطعی و زودگذر است. بر پایه همین اصل است که از همان روزگار تا کنون، یعنی نزدیک به یک و نیم قرن، محصولات بوش همواره کیفیتی مثال زدنی داشته اند، در بالاترین سطح فناوری بوده اند، و نهایت اعتماد و اطمینان مشتریان را جلب کرده اند.

حدود ۴۵ سال بعد، یعنی تا سال ۱۹۲۹، شرکت بوش توانسته بود با استخدام ده هزار کارمند و کارگر فعالیتش را در سراسر جهان گسترش دهد، اما صرفا در زمینه های مربوط به موتورهای خودرو و فناوری های صنعتی کار می کرد.

در اواخر دهه ۱۹۲۰ و پس از بروز رکود بزرگ در امریکا، زمینه های جدیدی در کسب و کارهای صنعتی آغاز شد، که از همه مهمتر، تولید لوازم خانگی برقی بود.

حدود ۴ سال بعد، در سال ۱۹۳۳، بوش نخستین محصول از مجموعه لوازم برقی خانگی را در آلمان روانه بازار کرد: یخچال برقی. این یخچال در واقع به شکل استوانه ای افقی بود که روی چهار پایه قرار داشت و حجم داخلی خالصش برای نگهداری مواد غذایی حدود ۶۰ لیتر بود. در واقع این آغاز ماجرای لوازم خانگی بوش بود.

پس از آن نوبت به تغییرات خلاقانه ای در طراحی و تولید یخچال های خانگی رسید. در سال ۱۹۴۹، شرکت بوش یخچال های جدیدی را عرضه کرد که نسبت به یخچال های نسل اول مزیتهای بسیاری داشت: مانند یخچال های امروزی به شکل مکعب مستطیل ایستاده بود و در فضای داخلی اش فریزر داشت و خیلی جادارتر شده بود.

دراوایل دهه پنجاه میلادی، هر روز بر تعداد و تنوع لوازم خانگی در منازل افزوده می شد. در سال ۱۹۵۲، شرکت بوش نخستین دستگاه غذاساز را به بازار عرضه کرد. این دستگاه می توانست مواد غذایی را ورز دهد، خرد کند، خلالی کند، پوره کند، چرخ کند و رنده کند.

حدود ۶ سال پس از عرضه اولین دستگاه غذاساز بوش به بازار، نوبت به ماشین لباسشویی بوش رسید. در سال ۱۹۵۸ بوش برای اولین بار ماشین لباسشویی را به مجموعه لوازم خانگی اش اضافه کرد.

در دهه ۶۰ میلادی قرن بیستم، تغییری اساسی در زمینه کار و فعالیت های شغلی افراد خانواده رخ داد. از اوایل این دهه، در اروپا و امریکا دیگر کار کردن خانم ها، خارج از خانه، امری غیرعادی نبود.

طبعا این تغییر مهم نیازمند کمک و دستیاری بیشتری در کارهای منزل داشت. درست منطبق با همین تغییرات اجتماعی بود که بوش، در سال ۱۹۶۴، نخستین ماشین ظرفشویی اش را تولید کرد و به دوران شستن ظروف با دست پایان داد.

در سال ۲۰۱۶ میلادی، ۳۷۵ هزار شعبه بوش در سراسر جهان جشن سالانه این شرکت را برپا کردند و ۱۳۰ سالگی تاسیس بوش را جشن گرفتند.

شاید تصورش دشوار باشد که بوش در بدو تاسیس در سال ۱۸۸۶ کارش را صرفا با دو شعبه شروع کرده بود. در طی این ۱۳۰ سال این شرکت همواره در زمره ۱۰ شرکت برتر آلمان قرار داشته و اکنون در بیش از ۱۵۰ کشور جهان فعالیت دارد.

شرکت بوش در حال حاضر تولید ککنده فناوری های خودکار و بروز در حوزه های لوازم خانگی ، تاسیسات ساختمانی ، لوازم برقی ساختمان و غیره …. میباشد . هدف از تاسیس شرکت تولید محصولات صنعتی اتوماتیک جهت رفاه و آسایش حال مردم جهان بوده است و در این امر کاملا موفق بوده است

. لوازم خانگی بوش امروزه در تمام نقاط دنیا شناخته شده است و کیفیت لوازم خانگی بوش حرف اول را میزند .

چرا تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش در تهران (آنی سرویس سنتر) را انتخاب کنیم ؟

وجه تمایز تعمیرگاه مجاز بوش انی سرویس سنتر با دیگر دفاتر خدماتی رعایت اصول و قوائدی میباشد که به آنها اشاره میکنیم :

* رعایت اصول مشتری مداری و اینکه زمان مشتری برای این مجموعه بسیار با ارزش میباشد .

* سرعت عمل در ارائه خدمات تعمیر ، سرویس دوره ایی و اعزام تکنسین در کوتاهترین زمان ممکن به محل مشتری .

* ارائه فاکتور رسمی و ضمانتنامه معتبر 180 روزه جهت تعمیر و تعویض قطعات .

* انجام هر گونه تعمیر لوازم خانگی بوش در منزل و در حضور مشتری .

* استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت جهت تعمیر لوازم خانگی بوش .

* دریافت هزینه های متعارف تعمیر تحت نظارت کارگروه نرخ گذاری اتحادیه جهت دریافت اجرت انجام کار .

تعمیر لوازم برقی خود را به ما بسپارید!

مجموعه آنی سرویس سنتر سنتر در جهت رفع هرگونه خرابی و مشکل دستگاه شما در کوتاه ترین زمان آماده ی خدمت رسانی و تعمیر لوازم برقی شما هستند. شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید.

تعمیرلوازم خانگی بوش BOSCH  در تهران (انی سرویس سنتر)

تعمیرگاه مجاز بوش آنی سرویس سنتر با کسب مجوزهای رسمی از اتحادیه مربوطه تعمیرات انواع لوازم خانگی را انجام میدهد ، تعمیر ساید بای ساید بوش ، تعمیر لباسشویی بوش ، تعمیر ظرفشویی بوش از جمله خدماتی است که در این مجموعه ارائه میشود .

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بوش در ایران  بوش سرویس میباشد . مجموعه تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران (آنی سرویس سنتر) در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش فعالیت مینماید . انواع تعمیرات یخچال ، لباسشویی ، ظرفشویی ، مایکروویو را در محل مشتری با استفاده از قطعات اورجینال ، همراه با ضمانتنامه معتبرارائه میدهد .

تعمیرگاه مجاز بوش

آیا تعمیرلوازم خانگی بوش احتیاج به تعمیرکار مخصوص تعمیر بوش دارد ؟

لوازم خانگی بوش بسیار با کیفیت ودارای فناوری های روز و پیچیده میباشند و تعمیر این برند احتیاج به تعمیرکار مخصوص آن را دارد و البته قیمت لوازم خانگی بوش نسبت به دیگر برندهای تولید لوازم خانگی بالاتر میباشد ، پس نتیجه میگیریم تعمیرات لوازم خانگی بوش احتیاج به تعمیرکارماهر و دوره دیده محصولات بوش دارد . اگر ساید بای ساید ، لباسشویی ، ظرفشویی و مایکروویو بوش شما دچار مشکل شده است ، توصیه میشود دقت کنید که تعمیرکار آماتور دستگاه شما را تعمیر نکند زیرا باعث میشود شما هزینه بیشتری برای تعمیر لوازم خانگی بوش خود متقبل شوید و ممکن است از قطعات اورجینال استفاده نکنند .

تعمیرکارنما ها با تبلیغات گسترده در فضای مجازی و بدون مجوز رسمی از مراجع قانونی اقدام به فعالیت مینمایند و باعث میشوند مصرف کننده و شخص خدمات گیرنده دچار سردرگمی شوند ، استفاده از خدمات این دفاتر فنی بدون مجوز و تکنسین های ایشان باعث میشود هزینه های تعمیر بسیار بالا تمام شود و چه بسا که محصول نیز تعمیر نشود . استفاده از نمایندگی رسمی تعمیر لوازم خانگی بوش باعث میشود شما 70% در هزینه های تعمیر یا سرویس دوره ایی لوازم خانگی بوش صرفه جویی نمائید .

هدف تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش در تهران ( آنی سرویس سنتر) چیست ؟

هدف از تاسیس سایت تعمیرگاه مجاز بوش در تهران به اشتراک گذاشتن اصلاعات فنی بروز و توضیحات درباره ارورهای خطای لوازم خانگی بوش برای بالا بردن اطلاعات فنی و سرویس و نگهداری قبل از تعمیر بوده تا شهروندان عزیز بتوانند با انجام کارهای بسیار ساده از خرابی لوازم خانگی خود جلوگیری نمائید.

برای اینکه طول عمر دستگاه طولانی تر باشد و خرابی کمتری داشته باشد ، با نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش در تهران (آنی سرویس سنتر) تماس بگیرید ، با شماره های تماس نزدیک ترین شعبه آنی سرویس به محل سکونت خود تماس بگیرید  تا کارشناسان ما مشاوره لازم را ارائه دهند.

انجام سرویس های دوره ایی برای لوازم خانگی بسیار حیاتی بوده و طول عمر مفید آنها بالا میبرند . بطور مثال طول عمر مفید لباسشویی بوش 10 الی 12 سال میباشد ، طول عمر مفید ظرفشویی بوش بین 14 الی 16 سال میباشد ، طول عمر مفید یخچال بوش 9 الی 13 سال بوده و اگر سرویس های دوره ایی این محصولات به موقع انجام نشود باعث میشود عمر مفید کوتاهتری داشته باشند و خرابی آنها باعث ایجاد مشکل در روند طبیعی زندگی روزمره شما عزیزان گردد .

فرم درخواست تعمیر لوازم خانگی بوش

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
تماس با آنی سرویس

خدمات ارائه شده در تعمیرگاه مجاز بوش

با توجه به کیفیت ساخت محصولات خانگی بوش، در اکثر موارد خرابی یا اِرورهای دستگاه با یک سرویس ساده قابل رفع می باشد. چرا که قطعات اصلی محصولات بوش، کیفیت بسیار بالایی دارند و به راحتی معیوب نمی شود.

لذا تعمیرکاران لوازم خانگی بوش می بایست آشنایی کامل با تعمیرات این برند را داشته باشند تا بتوانند عیب یابی را بصورت دقیق انجام داده و از تحمیل هزینه های زیاد به شما خودداری نمایند.

عیب یابی دستگاه، مهمترین بخش از فرآیند تعمیرات می باشد. چنانچه عیب یابی بصورت درست و صادقانه انجام گردد رضایت مشتریان بوش بیش از پیش خواهد شد.

تعمیر ماشین لباسشویی بوش و ماشین ظرفشویی بوش

بیشتر خرابی های لوازم خانگی شامل این دو وسیله می شود. از مشکلات رایجی که در ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی بیشتر رخ می دهد، می توان به تمیز نشستن ظروف، تخلیه نکردن آب، ماندن کف روی ظروف، از کار افتادن ظرفشویی می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر یخچال بوش

یخچال معمولا کمتر از لوازم دیگر دچار مشکل می شود. اما به هر حال، برخی از مواقع ممکن است خنک نکند، مواد غذایی فاسد شود، نیاز به شارژ یخچال باشد، یخ ساز دچار مشکل شود.

در لباسشویی نیز به تخلیه نکردن، عدم آبگیری به موقع، صدای زیاد و… اشاره کرد. با بهره مندی از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی و لباسشویی بوش، تمامی مشکلات را رفع خواهید کرد.

تعمیر یخچال بوش

تعمیر مایکروویو و سولاردم بوش

از دیگر لوازم خانگی این برند می توان به مایکروویو و سولاردم اشاره کرد. در صورتی که مایکروویو شما جرقه می زند، سینی مایکروویو نمی چرخد، قطعات آن معیوب شده است، غذا را گرم نمی کند و… با مراکز مجاز تعمیر بوش تماس بگیرید.

تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران (آنی سرویس سنتر)

خدمات تعمیرگاه مجاز بوش انی سرویس سنتر شامل مواردی است که به آنها اشاره می کنیم:

  • رعایت اصول مشتری مداری
  • سرعت عمل در ارائه خدمات تعمیر، سرویس دوره ای و اعزام تکنسین در کوتاه ترین زمان ممکن به محل مشتری
  • ارائه فاکتور رسمی و ضمانتنامه معتبر 180 روزه جهت تعمیر و تعویض قطعات
  • انجام تعمیر لوازم خانگی بوش در منزل و در حضور مشتری
  • استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت جهت تعمیر لوازم خانگی بوش
  • دریافت هزینه های متعارف تعمیر تحت نظارت کارگروه نرخ گذاری اتحادیه جهت دریافت اجرت انجام کار

تنها شرکت انحصاری و قانونی خدمات بوش در ایران، شرکت بوش سرویس است. مجموعه تعمیر لوازم خانگی بوش در تهران (آنی سرویس سنتر) در قالب تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی بوش فعالیت می کند.

آنی سرویس سنتر، انواع تعمیرات یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، مایکروویو را در محل مشتری با استفاده از قطعات اورجینال، همراه با ضمانتنامه معتبر ارائه می دهد.

آنی سرویس سنتر| تعمیر لوازم خانگی بوش

سوالات متداول

ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی بوش چگونه است ؟

برای ثبت درخواست تعمیر لوازم خانگی بوش توسط تعمیرگاه مجاز بوش شما میتوانید با نزدیک ترین شعبه آنی سرویس سنتر به محل سکونت خود تماس گرفته تا کاشناسان ما اطلاعات محصول معیوب و آدرس محل را دریافت نموده و برای شما قبض تعمیر ثبت کنند  و سپس تعمیرکار را به محل شما اعزام نمایند یا از طریق فرم ثبت درخواست آنلاین اطلاعات مورد نظر را درج نموده تا ظرف مدت 10 الی 15 دقیقه کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند .

آیا تعمیرات لوازم خانگی بوش در آنی سرویس سنتر دارای ضمانت میباشد ؟

بله تمامی خدمات ارائه شده و یا تعویض قطعه توسط تکنسین های این مجموعه دارای ضمانت معتبر بوده و آنی سرویس سنتر موظف میباشد در صورتی دستگاه شما اگر خرابی مجدد از همان ناحیه تعمیر شده توسط  تکنسین های این مجوعه باشد بدون هزینه و کاملا رایگان مشکل را برطرف نماید .

نکته : لطفا در نظر داشته باشید قطعات زینتی مانند طبقات ، کشوها و قطعات شکستنی پس از تحویل به مشتری و بررسی صحت سلامت و نصب ، شامل ضمانت نمیباشد .

اگربعد ازعیب یابی ساید بای ساید بوش از تعمیر منصرف شدم باید هزینه پرداخت کنم ؟

پس انجام کانل تعمیر و تست نهایی ، تعمیرکار لوازم خانگی بوش به شما فاکتور ضمانت ارائه میدهد و شما میتوانید مبلغ صورتحساب را به حساب صاحب امتیاز مجموعه و یا به حساب تعمیرکار واریز کنید .

5- مدت زمان ضمانت سرویس انجام شده در آنی سرویس سنتر چقدر است ؟

مدت زمان ضمانتنامه از تاریخ ارائه فاکتور سرویس شروع میشود . از تاریخ ثبت شده بر روی فاکتور تا 180 روز ، خدمات ارائه شده و قطعات استفاده شده دارای ضمانت تعویض و تعمیر مجدد بصورت کاملا رایگان میباشد . ( اگرخرابی  مجدداً ازهمان نقطه تعمیریا تعویض قطعه  توسط تکنسین آنی سرویس بوجود آمده باشد شامل گارانتی 180 روزه میباشد

تسویه حساب و نحوه پرداخت صورتحساب به چه شکل میباشد ؟

پس انجام کانل تعمیر و تست نهایی ، تعمیرکار لوازم خانگی بوش به شما فاکتور ضمانت ارائه میدهد و شما میتوانید مبلغ صورتحساب را به حساب صاحب امتیاز مجموعه و یا به حساب تعمیرکار واریز کنید .

مدت زمان ضمانت سرویس انجام شده در آنی سرویس سنتر چقدر است ؟

مدت زمان ضمانتنامه از تاریخ ارائه فاکتور سرویس شروع میشود . از تاریخ ثبت شده بر روی فاکتور تا 180 روز ، خدمات ارائه شده و قطعات استفاده شده دارای ضمانت تعویض و تعمیر مجدد بصورت کاملا رایگان میباشد . ( اگرخرابی  مجدداً ازهمان نقطه تعمیریا تعویض قطعه  توسط تکنسین آنی سرویس بوجود آمده باشد شامل گارانتی 180 روزه میباشد

نمایندگی ساید بای ساید بوش در مرکز تعمیر لوازم خانگی بوش BOSCH  (آنی سرویس سنتر)

نمایندگی رسمی لوازم خانگی بوش در ایران شرکت بوش سرویس میباشد ، چهار شرکت زیر مجموعه بوش سرویس نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش  لوازم خانگی بوش با نام های  کاراگستر، کاسپین ، سناپویان ، مهستان درایران انجام میدهند.

در صورتی که لوازم خانگی بوش خود را از نمایندگی های رسمی خریداری نموده اید و لوازم خانگی بوش خریداری شده و دارای گارانتی بوش سرویس باشد و هنوز تاریخ گارانتی آن منقضی نشده است ، حتما با شماره های درج شده بر روی کارت ضمانت تماس بگیرید تا تعمیر و تعویض قطعه بصورت رایگان انجام شود . درغیراینصورت اگر گارانتی محصول منقضی شده است ، میتوانید با تعمیرگاه مجاز ساید بای ساید بوش درتهران تماس گرفته تا از سرویس تعمیربا کیفیت این مجموعه بهره مند شوید .

تعمیرگاه مجاز بوش در تهران

 شمال تهران

ظفر ، میرداماد ، میدان مادر، جردن (آفریقا) ،ونک ، گاندی ، قلهک ،سعادت آباد ، مدیریت ، بوعلی ، شهرک غرب ،تجریش ، زعفرانیه ،آجودانیه ، فرمانیه ، کاشانک ، دزاشیب ، ولنجک ، اقدسیه ، قیطریه ، فرشته ، الهیه ، دارآباد ، شهرک نفت ، اُزگل

20 خط ویژه

غرب تهران

آریاشهر، بلوار فردوس ، سازمان آب ، آیت ا.. کاشانی ، اباذر، پیامبر،  پونک ، سیمون بولیوار، شهرک نفت ، جنت آباد ، سردار جنگل ، ایران زمین شمالی ، سازمان برنامه شمالی ، سازمان برنامه جنوبی ، بلوار تعاون ، شهر زیبا ، محله اندیشه شمالی ، محله اندیشه شمالی ، شهرک راه آهن ، شهرک یاس ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ،   اکباتان ، آپادانا ، تهرانسر، شهرک فرهنگیان

20 خط ویژه

مرکز و جنوب تهران

هاشمی ، سلسبیل ، آزادی ، آذربایجان ، جیحون ، دامپزشکی ، رودکی ، امام خمینی ( خیابان  سپه ) ، زنجان جنوبی ، زنجان شمالی ، جمهوری ، اسکندری ، جمالزاده ، منیریه ، میدان حر ، پاستور ، دخانیات ، بلور سازی ، باغ خزانه ، مقدم ، جلیلی ، گلچین ، نعمت آباد ، یاخچی آباد ، نازی آباد ، علی آباد ، شهرک بهشتی ، یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شهرک ولیعصر ، شاد آباد ، هفده شهریور

30 خط ویژه – 02166874096 – 02166874168 02166384803

تعمیر محصولات بوش