ماشین ظرفشویی یکی از وسایل خانگی است که در زندگی امروزی بسیار کاربردی است و اگر دستگاه خراب شود، تلمبار شدن مقدار زیادی ظرف در سینک ظرفشویی، زندگی روزمره‌ی ما را مختل می‌کند. به طور معمول، ماشین‌های ظرفشویی تا 12 سال عمر مفید دارند اما ممکن است به دلیل فرسودگی و استفاده زیاد، قبل از این مدت دچار نقص فنی شوند و نیاز به تعمیر داشته باشند.

بعضی از این نقص‌ها مانند تعویض فیلتر را می‌توانید خودتان رفع کنید ولی برای برخی دیگر نیاز به تکنسین‌ های متخصص تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا دارید که بتوانند عملکرد دستگاه را به حالت عادی برگردانند. در بسیاری موارد اگر مهارت و اطلاعات کافی برای تعمیر ماشین ظرفشویی را نداشته باشید، ممکن است با دستکاری دستگاه آن را دچار یک نقص فنی جدی کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا توسط تعمیر کار حرفه‌ ای به چند دلیل مهم است، زیرا ایمنی، قابلیت اطمینان و عملکرد صحیح دستگاه را تضمین می‌کند و از خراب شدن بیشتر و مجدد دستگاه جلوگیری می‌کند.. در ادامه چند دلیل کلیدی که چرا باید برای تعمیر ماشین ظرفشویی باید به یک متخصص حرفه ای مراجعه کنید را با هم بررسی خواهیم کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر لوازم برقی خود را به ما بسپارید!

مجموعه آنی سرویس سنتر سنتر در جهت رفع هرگونه خرابی و مشکل دستگاه شما در کوتاه ترین زمان آماده ی خدمت رسانی و تعمیر لوازم برقی شما هستند. شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا تکمیل فرم ، درخواست خود را ثبت نمایید.

1. ایمنی

ماشین‌ ظرفشویی شامل اجزای الکتریکی و اتصالات آب هستند که بدون داشتن دانش و تجربه مناسب، کار با آن‌ها خطرناک است و ممکن است مواردی نظیر برق‌گرفتی و یا اتصال کوتاه در دستگاه به وجود بیاید. یک تعمیرکار حرفه ای آموزش دیده است تا با این وسایل به طور ایمن کار کند و خطر اتصال کوتاه، برق گرفتگی یا آسیب به اتصالات آب را به حداقل برساند.

2. تخصص و دانش

تکنسین‌های حرفه‌ای تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا، تخصص و دانش لازم برای تشخیص و رفع طیف گسترده‌ای از مشکلات ماشین ظرفشویی را دارند. آنها با مدل‌های مختلف ماشین ظرفشویی اسنوا آشنا هستند و به همین دلیل می‌توانند مشکلات دستگاه را به طور دقیق مشخص کنند.

3. تشخیص صحیح

تشخیص اشتباه مشکل ماشین ظرفشویی می‌تواند منجر به تعمیر یا تعویض غیرضروری قطعات، اتلاف وقت و هزینه شود. تعمیرکاران حرفه ای مهارت‌های لازم را برای تشخیص دقیق مشکلات دارند و اطمینان حاصل می‌کنند که علت اصلی مشکل به طور موثر برطرف شده است.

4. استفاده از قطعات اصلی

اگر هر یک از اجزای ماشین ظرفشویی نیاز به تعویض داشته باشد، یک تعمیرکار حرفه ای از قطعات اصلی تایید شده توسط سازنده استفاده می‌کند.

5. ابطال گارانتی

تلاش برای تعمیر ماشین ظرفشویی توسط خودتان یا استخدام یک تکنسین بی تجربه ممکن است گارانتی دستگاه را باطل کند. در بسیاری موارد در شرایط گارانتی نوشته شده است که اگر دستگاه توسط تعمیرکار غیر متخصص باز شود، گارانتی آن به صورت کامل از دست می‌رود.

6. کارایی زمان و هزینه

ممکن است فکر کنید تعمیر دستگاه توسط خودتان مقرون به صرفه‌تر برسند، اما در صورت بدتر شدن مشکل یا ایجاد خسارت اضافی، ممکن است هزینه بیشتری را به همراه داشته باشند. تعمیرکاران حرفه ای می‌توانند به طور موثر مشکل را عیب یابی و رفع کنند و در دراز مدت در زمان و هزینه شما صرفه جویی کنند.

7. تعمیر ماشین ظرفشویی و نگهداری پیشگیرانه

یک تعمیرکار حرفه ای همچنین می‌تواند تعمیرات پیشگیرانه را روی ماشین ظرفشویی انجام دهد و مشکلات احتمالی را قبل از تبدیل شدن به مشکلات بزرگ شناسایی کند. تعمیر و نگهداری منظم می‌تواند طول عمر ماشین ظرفشویی را افزایش دهد و شما را از پرداخت مجدد قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا حفظ کند.

8. تضمین خدمات

شرکت‌های معتبر تعمیر اغلب خدمات خود را تضمین می‌کنند. این بدان معناست که در صورت بروز هرگونه حادثه یا آسیب در طول فرآیند تعمیر، شما از مسئولیت و هزینه‌های اضافی مصون هستید.

فرم درخواست تعمیر

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
تماس با آنی سرویس

خرابی های متداول در ماشین ظرفشویی اسنوا

1. خرابی شیر ورودی ظرفشویی اسنوا

یکی از متداول‌ترین خرابی‌های مربوط به ماشین‌های ظرفشویی، خرابی شیر ورودی است که می‌تواند باعث مختل شدن عملکرد کلی دستگاه شود. در صورتی که دستگاه شما به درستی کار نمی‌کند، شیر ورودی ظرفشویی را باید بررسی نمایید تا مطمئن شوید شیر خراب است یا خیر و در صورت خرابی آن را تعویض یا تعمیر نمایید.

2. خرابی شیلنگ ظرفشویی اسنوا

در برخی موارد، تنها دلیل درست کار نکردن ماشین ظرفشویی، خرابی، تا شدن و یا گرفتگی شیلنگ با رسوبات و ناخالصی‌های موجود در آب است. در چنین شرایطی تنها کاری که باید انجام شود، بررسی و در صورت لزوم تعویض شیلنگ است.

3. خرابی شیر برقی ماشین ظرفشویی اسنوا

در ماشین ظرفشویی اسنوراآب پس از خروج از شیر ورودی به شیلنگ، و پس از آن به شیر برقی می‌رسد و سپس به داخل ظرفشویی منتقل می‌شود. اگر این شیر برقی با مشکل رو به رو شود ظرفشویی آبگیری نمی‌کند و به صورت دقیق‌تر  شیر برقی اجازه ورود آب را نمی‌دهد. در چنین شرایطی و به دلیل حساس بودن شیربرقی ماشین ظرفشویی، تعمیر آن حتما باید تعمیر کار حرفه‌ ای انجام شود تا از آسیب رسیدن به قسمت‌ های دیگر ماشین ظرفشویی جلوگیری شود.

4. کثیفی فیلتر‌های ورودی ظرفشویی اسنوا

در ماشین ظرفشویی اسنوا در بخش ورودی شیر برقی یک فیلتر قرار دارد که اجازه ورود شن، پوسیدگی شیلنگ و … را به داخل ظرفشویی نمی‌دهد. این فیلتر باید هر چندوقت یکبار تعویض شود. در نظر داشته باشید که تعویض این فیلتر شاید ساده به نظر برسد، اما در صورتی که با دقت انجام نشود، امکان آسیب به شیربرقی ماشین ظرفشویی وجود دارد.

5. کم بودن فشار آب

ماشین ظرفشویی اسنوا برای عملکرد صحیح به فشار psi 20  و یا kPa 137 (تقریباً 1.5 بار) نیاز دارد و در صورتی که فشار آب شهری کمتر از این مقدار باشد، ماشین آبگیری نخواهد کرد. در حالت استاندارد فشار آب شهری 5 بار است که ممکن است به دلایلی مانند کم آبی تابستان و مشکلات لوله‌کشی، افت فشار به وجود بیاید.

در نظر داشته باشید که قیمت ماشین ظرفشویی اسنوا و قطعات آن بسیار بیشتر از هزینه دستمزد تعمیرکار متخصص است و در صورتی که یک تعمیرکار غیر متخصص از قطعات غیر اصلی استفاده کند، شما متحمل هزینه‌های گزاف تعمیر مجدد و یا حتی خرید ماشین ظرفشویی اسنوا خواهید شد.

خدمات آنی سرویس