تعمیرگاه لباس شویی ال جی در تهران (آنی سرویس سنتر) مرکز تخصصی تعمیر لباس شویی ال جی می باشد .

آنی سرویس سنتر با ربع قرن تجربه در تعمیر لوازم خانگی در انواع برند های آسیایی و اروپایی می  تواند انتخاب صحیح هموطنان عزیز برای تعمیر ، نصب ، و سرویس لوازم خانگی شما باشد .

تعمیرگاه لباس شویی ال جی آنی سرویس سنتر با بکارگیری از کادر فنی مجرب ، دوره دیده و فعال در حوزه خدمات پس از فروش لوازم خانگی در انواع برندهای روز دنیا ، مخصوصاً برند ال جی می تواند تعمیر لباس شویی ال جی شما را با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه نسبت به سایر همکاران انجام دهد ، تکنسین های آنی سرویس با یکبار مراجعه ، مشکل فنی لوازم خانگی ال جی شما را تشخیص می دهند و سپس تعمیر لوازم خانگی ال جی شما را بصورت حرفه ایی و دقیق انجام داده و مانند روز اول تحویل مشتری می دهند .

تعمیر لباس شویی ال جی در منزل انجام می شود

تمامی  خدمات ارائه شده در تعمیر لباس شویی ال جی در منزل انجام می شود و احتیاج به انتقال لباس شویی به تعمیرگاه نمی باشد . تعمیرکار لباس شویی ال جی (آنی سرویس سنتر) هرگونه تعمیر را در منزل شما انجام می دهند .

تنها در صورتی که خرابی لباس شویی ال جی شما از بابت برد الکترونیکی باشد ، برد الکترونیکی لباس شویی ال جی به تعمیرگاه الکترونیک آنی سرویس سنتر منتقل شده و پس از تعمیر و تست نهایی برای نصب دوباره و راه اندازی مجدد لباس شویی ال جی مراجعه می شود و لباس شویی را بصورت صحیح و سالم و تست شده تحویل مصرف کننده خواهند داد .

تعمیر لباس شویی ال جی
تعمیر لباس شویی ال ج در منزل

هزینه تعمیر لباس شویی ال جی چقدراست ؟

هزینه تعمیرات لباس شویی به چند عامل بستگی دارد که به آنها اشاره می کنیم :  تکنسین های آنی سرویس با توجه به عواملی مانند نوع خرابی لباس شویی ال جی و تست عملکرد قطعه معیوب (قابل تعمیر است یا خیر) هزینه را به مشتری اعلام می نمایند .

لیست تعرفه هزینه تعمیر لباس شویی ال جی و خدمات مورد نیاز بر اساس لیست تعرفه قیمت سازمان اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی محاسبه می گردد و تعمیرکار لباس شویی ال جی در این مجموعه از دریافت هزینه های نامتعارف اجتناب می کنند .

از جمله تعمیراتی که هزینه احتمالی آنها ممکن است افزایش یابد ، می توان به صدای شدید لباس شویی ال جی که خرابی بلبرینگ های لباس شویی ال جی باعث این صدای شدید باشد اشاره نمود .

ر

نمایندگی لباس شویی ال جی در تهران

آنی سرویس سنتر با اخذ پروانه کسب از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی مجاز به تعمیرات انواع  لباس شویی و لباس شویی های ال جی نیز می باشد . آنی سرویس سنتر نمایندگی رسمی  خدمات پس از فروش ال جی نیست و در قالب تعمیرگاه مجاز تعمیر لباس شویی ال جی اقدام به ارائه خدمات می نماید .

تعمیرکاران لباس شویی ال جی در تهران (آنی سرویس سنتر) چه خصوصیاتی دارند ؟

تعمیرکاران مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ال جی در تهران آنی سرویس سنتر ، دوره های تخصصی و تجربه کافی جهت تعمیر لوازم خانگی با برند ال جی را دارند و تعمیر لباس شویی ال جی توسط تعمیرکاران لباس شویی ال جی در این مجموعه بسیار مطمئن و به صرفه می باشد فرایند تشخیص عیب و تعمیر لباس شویی مطابق با استاندارهای خدمات مرکزی ال جی می باشد .

وجدان کاری ، نظافت فردی ، احترام به حقوق مصرف کننده از جمله مواردی است که تعمیرکاران این مجموعه متعهد به انجام آنها می باشند .

تعمیر لباس شویی

مزایاء استفاده از خدمات تعمیرگاه لباس شویی ال جی در تهران (آنی سرویس سنتر)

آنی سرویس سنتر همواره کوشیده است تا بهترین و کامل ترین خدمات نصب ، تعمیر و سرویس لوازم خانگی را به هموطنان خود ارائه دهد .

هرگونه تعمیرات و تعویض قطعات در آنی سرویس سنتر با نظارت مستقیم واحد فنی انجام می شود و قطعات استفاده شده اورجینال بوده و دارای ضمانت 6 ماهه می باشند .

از جمله مزایاء استفاده از خدمات تعمیر لباس شویی ال جی آنی سرویس سنتر می توان به :

  • کادر مجرب مرکز تماس آنی سرویس و پاسخگویی 24 ساعته و پیگیری درخواست تعمیر و نصب
  • مراجعه سریع تعمیرکاران لباس شویی ال جی به محل مشتری
  • تعمیر در محل مشتری فارق از اینکه نوع خرابی لوازم خانگی هر آنچه که باشد
  • ارائه گارانتی معتبر 6 ماهه خدمات (تا پایان زمان گارانتی مشاوران آنی سرویس در خدمت شما می باشند)
  • بکارگیری از تعمیرکار با تجربه و دوره دیده تعمیرات لباس شویی ال جی
  • استفاده از قطعات اورجینال و اصلی جهت تعویض قطعه

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی در محل

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!

لوازم برقی خود را در صورتی که می‌توان آن ها را تعمیر کرد دور نیندازید. تکنسین‌های مجرب ما خدمات نصب و تعمیرات را برای تمامی لوازم برقی و اشپزخانه از جمله تعمیر یخچال ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی و … ارائه می‌دهند. جهت تعمیر لوازم برقی خود با شماره گیری ۶۶۳۸۴803 و یا پر کردن فرم ثبت درخواست با ما در ارتباط باشد.

نمایندگی لباس شویی ال جی در تهران

در صورتی که لباس شویی ال جی شما احتیاج به تعمیر دارد می توانید با نزدیک ترین شعبه آنی سرویس سنتر تماس گرفته و مشکل لباس شویی خود را با کارشناسان مرکز تماس در می ان گذاشته ، تا در صورت لزوم تعمیرکار لباس شویی ال جی به محل شما اعزام گردد .

یا از طریق شماره های شعبه مرکزی با آنی سرویس سنتر در ارتباط باشید .

شماره های تماس شعبه مرکزی (جمهوری) : 021668740960216687416802166384803

نمایندگی ال جی (آنی سرویس سنتر) شامل چه خدماتی می باشد .

در مجموعه آنی سرویس سنتر تعمیرات لوازم خانگی ال جی صورت می پذیرد .

هر نوع لوازم خانگی با برند ال جی مانند تعمیر لباس شویی ال جی ، تعمیر ظرفشویی ال جی ، تعمیر یخچال فریزر ال جی ، تعمیر ساید بای ساید ال جی بصورت تخصصی انجام می شود .

تکنسین های آنی سرویس سنتر پس از مراجعه به محل اقدام به عیب یابی لوازم خانگی ال جی شما نموده و پس از تشخیص عیب ، اقدام به تعمیرو رفع عیب می نمایند .

راه های ارتباط با نمایندگی خدمات پس از فروش لباس شویی ال جی

اگر لباس شویی ال جی شما خراب شده است و عملکرد درستی ندارد می توانید با آنی سرویس سنتر تماس بگیرید تا کارشناسان بخش فنی بصورت رایگان مشاوره لازم جهت رفع خرابی را به شما عزیزان ارائه دهند .

اولین راه برای ارتباط با نمایندگی تعمیر لباس شویی ال جی شماره تلفن نزدیک ترین شعبه آنی سرویس به محل سکونت شماست .

یا می توانید از طریق شماره های شعبه مرکزی آنی سرویس سنتر با شماره های 021668740960216687416802166384803 تماس گرفته و با اعلام خرابی لباس شویی ال جی خود درخواست مراجعه تعمیرکار لباس شویی ال جی نمائید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار مخصوی لباس شویی ال جی به محل اعزام شود و تعمیر لباس شویی ال جی در همان روز انجام شود .

یکی دیگر از راه های ارتباط با نمایندگی تعمیر لباس شویی ال جی از طریق وبسایت و پُر کردن فیلد های فرم ثبت خرابی دستگاه می باشد .

پس از ثبت فرم درخواست تعمیر ، واحد مرکز تماس آنی سرویس با شما تماس گرفته و جهت مراجعه تعمیرکار لباس شویی به محل هماهنگی لازم را به عمل می  آورند.

خرابی و تعمیر لباس شویی ال جی

چرا لباس شویی ال جی روشن نمی شود ؟

دکمه power لباس شویی را می زنید اما لباس شویی ال جی روشن نمی شود !!!! برای بررسی اینکه چرا لباس شویی روشن نمی شود ، ابتدا پریز برق را چک کنید که سالم باشد ، سپس دوشاخه لباس شویی را بررسی کنید که دچار قطعی یا اتصال کوتاه نباشد . در صورتی که هر دو مورد ذکر شده مشکلی نداشتند و همچنان لباس شویی روشن نمی شود ، از یک تعمیرکار لباس شویی ال جی بخواهید تا برد الکترونیکی و فیوز برق ورودی لباس شویی را بررسی کند .

از زیر لباس شویی آب می آید ؟

اگر در هنگام شستشو از زیر لباس شویی آب جاری می شود و مقدار آن زیاد است ؟ نکات زیر را بررسی کنید :

قدم اول لباس شویی را از جای خود خارج کردی و اتصالات ورودی و خروجی را چک کنید که دچار نشتی آب نشده باشند.

قدم بعدی بررسی کنید که آب از کدام ناحیه از زیر لباس شویی خارج می شود . اگر از سمت جا پودری باشد ، احتمال اینکه لوله ها و اتصالات جاپودری جدا شده باشد محتمل است.

در صورتی که آبریزی زیر لباس شویی اندک باشد ، احتمال اینکه دیگ لباس شویی ال جی شما دچار نشتی شده باشد نیز وجود دارد . در این صورت می بایست با تعمیرکار لباس شویی ال جی آنی سرویس سنتر تماس بگیرید تا بصورت دقیق نشتی لباس شویی را بررسی نموده و مشکل آبریزی از زیر لباس شویی ال جی شما را برطرف نمایند .

لباس شویی ال جی صدای شدید می دهد ؟

اگر لباس شویی در هنگام خشک کن یا دور تند ، صدای شدید می دهد (اصطلاحاً صدای هواپیما می دهد) قطعاً بلبرینگ ها و کاسه نمد لباس شویی خراب شده است و احتیاج به تعویض قطعات دارد . در صورتی این قطعات تعویض نگردد و طولانی مدت به همی ن شکل کار کند ممکن است شفت سه مظام لباس شویی نیز آسیب ببیند و هزینه تعمیر لباس شویی ال جی بالاتر برود .

اگر صدای شدید همراه با لرزش لباس شویی باشد و دستگاه از جای خود خارج شود ، می بایست کمک فنر های ضربه گیر و پایه های تنظیم زیر لباس شویی بررسی شود و در صورت خرابی تعویض گردد .

لباس شویی لباس ها را تمیز نمی شورد ؟

لباس شویی لباس ها را تمی ز نمی شوید !!!! دلیل این مشکل می تواند انتخاب نکردن برنامه شستشوی متناسب با نوع و مقدار کثیفی لباس باشد . سعی کنید برنامه شستشو را متناسب با نو کثیفی و مقدار آن انتخاب نمائید . بطور مثال اگر همی شه از برنامه Quick (سریع) برای لباسهای روزانه استفاده می کنید ، این برنامه برای شستشوی لباسهایی که کثیفی آنها از نوع لکه های چرب باشد مناسب نیست و لباسها تمی ز نخواهند شد . برنامه شستشوی cotton  برنامه اصلی و کلمل لباس شویی ال جی می باشد و در این برنامه شستشو می توانید با اضافه نمودن آبکشی اضافه تر و بالا بردن دمای آب برای شستشوی لکه های چربی با آب گرم ، می توانید در انتهای شستشوی لباس شویی خود لباسهایی تمی ز داشته باشید .

دلیل دیگری که ممکن است باعث شود لباس شویی مانند گذشته لباسها را تمی ز نشوید ، جذب رسوبات داخل دیگ لباس شویی و المنت لباس شویی باشد که باعث می شود آب گرم نشود و المنت لباس شویی راندمان لازم جهت گرم نمودن آب لباس شویی جهت لکه بری بهتر از دست بدهد .

چرا لباس شویی آب را تخلیه نمی کند ؟

دلیل اصلی اینکه لباس شویی ال جی نمی تواند آب را تخلیه کند کار نکردن یا خرابی پمپ تخلیه لباس شویی می باشد . حال برای اینکه متوجه شویم که پمپ تخلیه لباس شویی خراب است یا خیر ، کافیست درپوش پمپ تخلیه را باز کنیم و از تمی ز بودن داخل محفظه پمپ اطمی نان حاصل کنید . اگر داخل محفظه پمپ جسم خارجی مانند جراب زنانه ، فنر بیاس ، دکمه ، زنجیر و غیره …. وجود دارد آنها را خارج کنید و سپس با انتخاب برنامه Drain (فقط تخلیه) استفاده کنید ، در صورتی که آب داخل لباس شویی تخلیه شد ، مشکل برطرف شده است ، در غیر اینصورت پمپ تخلیه لباس شویی ال جی شما معیوب است و باید تعویض گردد .

کد خطا ها

ارور 1E یا IE

زمانی که این ارور خطا برروی نمایشگر ظاهر میشود مشکل در ورودی آب را گزارش میدهد . مخزن جاپودری را باز کنید و از ورود آب پرفشار به داخل جا پودری اطمینان حاصل فرمائید ، پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب و باز بودن شیر آب را بررسی کنید که شلنگ ورودی پیچ نخورده باشد . اگر مشکل برطف نشد با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی در تهران آنی سرویس سنتر تماس بگیرید تا جهت انجام وظیفه خدمت برسیم .

ارور OE

این ارور خطا برروی نمایشگر زمانی ظاهر میشود که خروجی تخلیه دچار مشکل شده باشد . درپائین ترین قسمت از لباسشویی ال جی یک دریچه بازدید وجود دارد ، آن را بازکنید و درپوش پمپ تخلیه را برعکس عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود ، بررسی کنید در این قسمت جسم خارجی مانند : زنجیر ، کلید ، دکمه لباس وجود نداشته باشد ، اگر جسم خارجی وجود داشته باشد مانع از کارکرد صحیح پمپ تخلیه میشود و آب لباسشویی تخلیه نمی شود .

ارور Er - FR

ایراد موتور فن قسمت یخچال . شاسی لامپ قسمت یخچال را فشار دهید تا لامپ خاموش شود پس زمان کوتاهی باید موتور فن شروع بکار کند وباید وزش باد خنک را احساس کنید .

ارور UE

ارور خطای UE مربوط به ظرفیت ناهماهنگ و نا بالانسی درام میباشد . زمانی که لباسشویی به مرحله دور تند و خشک کن میرسد ممکن است به دلیل نابالانسی با این ارور مواجه شود . اگر لباسشویی خود را کمتر و یا بیشتر از ظرفیت پر کنید لباسشویی با ارورخطای UE مواجه خواهد شد . ظرفیت لباسشویی برحسب کیلوگرم بر روی دستگاه بدین معنی است که لباسشویی ال جی شما 7 یا 8 کیلوگرم لباس خیس را میشوید . برای اینکه ظرفیت لباسشویی ال جی خود را هنگام شستن لباس بدست بیاورید کافیست لباس ها را یک وجب پائین تر از سقف آبکش استیل پر کنید و یک سوم محفظه را خالی نگهدارید .

ارور DE ، DE1 ، DE2

ارورهای  DE و DE1 و   DE2 خطای باز بودن درب لباسشویی را گزارش میدهند . در صورتی که با این ارورها مواجه شدید ابتدا از بسته بودن لباسشویی یصورت کامل اطمینان حاصل نمائید . اگر مشکل دستگاه برطرف نشد با تعمیرگاه مجاز لباسشویی ال جی در تهران (آنی سرویس سنتر) تماس بگیرید شما احتیاج به یک تعمیرکار لباسشویی دارید .

ارور AE

لباسشویی شما دچار نشتی شده است و آب وارد قسمت زیر لباسشویی میشود . در این قسمت یک اهرم شناور و یک مگنت سوئیچ هشدار نشتی آب وجود دارد و درصورتی که لباسشویی نشتی آب داشته باشد مراحل شستشو را متوقف نموده و پمپ تخلیه بطور مداوم بکار میافتد . اگر با چنین ارور خطایی مواجه هستید قبل از هر کاری با یک تعمیرکار ماهر لباسشویی مشورت کنید زیرا خطر برق گرفتگی وجود دارد.

ارور PE

علت نمایش ارور PE خرابی سنسور سطح آب لباسشویی میباشد . اگر عملکرد سنسور سطح آب (هیدرواستات) دچار مشکل شود ، لباسشویی در هنگام آبگیری جهت شستشو دچار مشکل شده و ارور ظاهر میشود . سنسور سطح آب لباسشویی قابل تعمیر نبوده و حتما تعویض گردد .

نمایندگی خدمات پس از فروش ال جی در تهران

 شمال تهران

ظفر ، میرداماد ، میدان مادر، جردن (آفریقا) ، ونک ، گاندی ، قلهک ، سعادت آباد ، مدیریت ، بوعلی ، شهرک غرب ، تجریش ، زعفرانیه ،آجودانیه ، فرمانیه ، کاشانک ، دزاشیب ، ولنجک ، اقدسیه ، قیطریه ، فرشته ، الهیه ، دارآباد ، شهرک نفت ، اُزگل

20خط ویژه

غرب تهران

آریاشهر ، بلوار فردوس ، سازمان آب ، آیت ا.. کاشانی ، اباذر، پیامبر ، پونک ، سیمون بولیوار ، شهرک نفت ، جنت آباد ، سردار جنگل ، ایران زمین شمالی ، سازمان برنامه شمالی ، سازمان برنامه جنوبی ، بلوار تعاون ، شهر زیبا ، محله اندیشه شمالی ، محله اندیشه شمالی ، شهرک راه آهن ، شهرک یاس ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ، اکباتان ، آپادانا ، تهرانسر ، شهرک فرهنگیان

20خط ویژه

مرکز و جنوب تهران

هاشمی ، سلسبیل ، آزادی ، آذربایجان ، جیحون ، دامپزشکی ، رودکی ، امام خمینی ( خیابان  سپه ) ، زنجان جنوبی ، زنجان شمالی ، جمهوری ، اسکندری ، جمالزاده ، منیریه ، میدان حر ، پاستور ، دخانیات ، بلور سازی ، باغ خزانه ، مقدم ، جلیلی ، گلچین ، نعمت آباد ، یاخچی آباد ، نازی آباد ، علی آباد ، شهرک بهشتی ، یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شهرک ولیعصر ، شاد آباد ، هفده شهریور

30خط ویژه :021668740960216687416802166384803