با پیشرفت تکنولوژی در تولید یخچال، نمایندگی‌ های مختلفی برای یخچال ساید بای ساید سامسونگ در بازار وجود دارند. این نوع از یخچال فریزرهای نسل جدید که دارای امکانات پیشرفته ایی مانند صفحه نمایش لمسی و فضای بزرگ داخلی است، بسیار طرفدار دارد. شرکت چند ملیتی سامسونگ نیز یکی از تولیدکنندگان برجسته یخچال ساید بای ساید است.
مصرف کنندگان به دلیل کیفیت بالا و امکانات پیشرفته این محصول، اغلب ازنمایندگی و تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ برای خرید و استفاده در منزل خود استفاده می‌کنند.

یخچال ساید سامسونگ نیز همانند دیگر برندهای ساید بای ساید ، ممکن است احتیاج به تعمیر یا سرویس دوره ایی داشته باشد . حال این سوال پیش می آید ، اگر ساید سامسونگ شما با مشکل مواجه شود ، چه باید کرد ؟؟؟ بهترین مرکز فتی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ کجاست ؟؟؟ آیا می شود تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ را به تعمیرگاه های غیر مجاز سپرد ؟؟؟ در حال حاظر چندین سال است که نماینده انحصاری سامسونگ در ایران وجود ندارد .

حال تکلیف تعمیر لوازم خانگی سامسونگ چه می شود ؟ جای هیچ نگرانی وجود ندارد ، با اینکه دیگر نمایندگی رسمی سامسونگ در حال حاظر در ایران وجود ندارد ، اما تعمیرگاه های مجاز تعمیر لوازم خانگی می توانند با استفاده از دانش و تجربه گذشته خود ، این مشکل را برطرف نمایند . در گذشته نمایندگی رسمی لوازم خانگی سامسونگ در ایران شرکت سام الکترونیک بوده و مابقی مراکز فنی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، در قالب تعمیرگاه مجاز اقدام به فعالیت می نمایند .

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران آنی سرویس سنتر همواره می کوشد با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه به تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران و البرز بپردازد .

 تعمیر ساید سامسونگ در منزل

آنی سرویس سنتر تعمیر ساید سامسونگ را بطور کامل در منزل انجام می دهد و از انتقال دستگاه به تعمیرگاه خودداری می کند .

نقل و انتقال ساید سامسونگ ، علاوه بر هزینه نامتعارف بلکه باعث آسیب دستگاه نیز می گردد ، هیچگونه تعمیرات ساید سامسونگ احتیاج به انتقال دستگاه به تعمیرگاه ندارد .

هرگونه تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در آنی سرویس سنتر اعم از شارژ گاز یخچال سامسونگ ، تعمیر فن های ساید سامسونگ ، برفک زدایی و تست برفک زدایی ، تعویض سنسورها تعویض المنت های اواپراتور و غیره … در منزل مشتری انجام می شود .

تعمیر ساید سامسونگ بسیار تخصصی بوده و بسیار حساس میباشد ، از سپردن تعمیر یخچال ساید سامسونگ خود به تعمیرکاران مبتدی و بی تجربه جداً خودداری کنید . تعمیر دستگاه توسط تعمیرکاران بی تجربه باعث می شود ساید سامسونگ شما آسیب دیده و گاهاً باعث می شوند دستگاه به طور کلی از کار بیافتد .

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران و البرز

آنی سرویس سنتر درتمام روزهای سال (365 روز سال بدون تعطیلی) و بصورت 24 ساعته آمادگی خدمت رسانی در تهران و البرز می باشند . تعمیرکار ساید سامسونگ در مجموعه آنی سرویس سنتر با تمام مشکلات یخچال ساید سامسونگ آشنا هستند و می توانند هرگونه تعمیرات ساید سامسونگ را انجام دهند . نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ با جذب تکنسین های دوره دیده وبا تجربه در تعمیر لوازم خانگی سامسونگ بصورت تخصصی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ، از جمله تعمیر یخچال سامسونگ ، تعمیر ساید سامسونگ ، تعمیر لباسشویی سامسونگ ، تعمیر ظرفشویی سامسونگ و لوازم کوچک آشپزخانه برند سامسونگ را به صورت کاملاً تخصصی انجام می دهند .

آنی سرویس سنتر تعمیر ساید سامسونگ را با ضمانتنامه کتبی انجام می دهند وقطعات استفاده شده در تعمیر ساید سامسونگ کاملاً اورجینال و دارای 6 ماه ضمانت طلایی می باشد . در صورتی که پس از مدت کوتاهی ، ساید سامسونگ شما از همان محل تعمیر شده دچار مشکل شود(ایراد تکراری)  مجموعه آنی سرویس سنتر بدون دریافت هیچگونه وجهی تعمیر ساید شما را انجام می دهد . رضایت مشتری اولویت مجموعه آنی سرویس سنتر می باشد و کسب درآمد در الویت نمی باشد .

در چه مواقعی احتیاج به تعمیرکار ساید سامسونگ خواهید داشت ؟؟

 • ساید سامسونگ روشن است اما خنکی ندارد ؟
 • قسمت پشت ساید بای ساید سامسونگ صدای شدید می دهد ؟
 • یخچال ساید سامسونگ کاملاً خاموش شده است یا چشمک می زند ؟
 • ساید سامسونگ یکسره کار می کند و اتومات نمی کند ؟
 • عدم یخسازی و کار نکردن یخساز ساید سامسونگ ؟
 • از داخل یخچال سامسونگ بوی تند و قلیایی می آید ؟
 • نمایشگر یخچال سامسونگ ارور می دهد ؟
 • تعمیر برد ساید (نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ)
 • تعمیر برد یخچال (نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ)
 • تعمیر و بازسازی درب ساید سامسونگ
 • تعویض کمپرسور اورجینال یخچال سامسونگ
تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ

کامانمایندگی رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ خدمات مرکزی سام الکترونیک می باشد و در صورتی که لوازم خانگی سامسونگ شما دارای کارت ضمانت سام می باشد و همچنان تاریخ گارانتی آن معتبر است باید با سام تماس بگیرید تا تعمیرات سامسونگ بصورت گارانتی انجام شود ، در غیر اینصورت ، اگر گارانتی لوازم خانگی سامسونگ شما منقضی شده است می توانید از خدمات تعمیرگاه مجازساید بای ساید  سامسونگ در محل (آنی سرویس سنتر) بهره مند شوید و انجام  این وظیفه  را به ما بسپاریدکاما

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی در محل

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!

لوازم برقی خود را در صورتی که می‌ توان آن ها را تعمیر کرد دور نیندازید. تکنسین‌های مجرب ما خدمات نصب و تعمیرات را برای تمامی لوازم برقی و اشپزخانه از جمله تعمیر یخچال ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی و … ارائه می‌دهند. جهت تعمیر لوازم برقی خود با شماره گیری ۶۶۳۸۴803 و یا پر کردن فرم ثبت درخواست با ما در ارتباط باشد.

مدت زمان تعمیر ساید بای ساید سامسونگ چقدر است ؟

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران و البرز ، تعمیرکاران ساید سامسونگ را در مناطق مختلف تهران و البرز مستقر نموده و برای هرچه سریع تر انجام شدن تعمیرات ساید سامسونگ ، پس از تماس مشتریان با مجموعه آنی سرویس ، بلافاصله قبض تعمیر به تعمیرکار مورد نظر ارسال می شود ، سپس تعمیرکار با مشتری تماس گرفته و برای حضور به محل مشتری هماهنگی های لازم را انجام می دهد و برای تعمیر ساید سامسونگ به محل مراجعه می نماید .

همراه داشتن قطعات و لوازم یدکی ، یکی دیگر از مزیت های تعمیرکاران مجموعه آنی سرویس می باشد . تعمیرکار یخچال سامسونگ در آنی سرویس سنتر با داشتن تجربه کافی هرگونه خرابی ساید سامسونگ ، پس از تماس و هماهنگی جهت مراجعه و پرسش نوع خرابی ، قبل از ورود به محل دستگاه قطعه مورد نظر را همراه خود دارند و باعث می شوند زمان تعمیر کوتاه شود .

بیشترین زمان تعمیر ساید سامسونگ خرابی برد الکترونیکی می باشد . برای تعمیر برد ساید سامسونگ می بایست قطعه معیوب به کارگاه تعمیرات الکترونیک انتقال یابد و تعمیر برد ساید سامسونگ و تست کامل انجام شود و سپس برای جاگذاری بر روی دستگاه به محل شما مراجعه شود .

هزینه تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در مجموعه آنی سرویس سنتر چقدر است ؟

هزینه های تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ در این مجموعه تماماً تحت نظر اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی بوده و هیچگونه هزینه اضافی از مشتری دریافت نمی گردد . در صورت تخلف و هرگونه دریافت وجه اضافه می توانید با واحد شکایات آنی سرویس سنتر تماس بگیرید تا وجه اضافه مسترد گردد از اینکه این مجموعه را انتخاب نموده اید سپاسگذاریم.

تعرفه هزینه تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در محل ( سال 1402 )

تعرفه قیمت تعمیرات و سرویس ساید بای ساید سامسونگ در محل مشتری بروز می باشد و طبق تعرفه قیمت اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی تنظیم شده است .

هزینه سرویس یخچال ساید بای ساید سامسونگ

در صورتی که سرویس دوره ایی ساید بای ساید را مرتب انجام دهید 85% در هزینه تعمیرات ساید سامسونگ صرفه جویی نموده اید و طول عمر دستگاه را بالا می برید .

تمام اجرت ها بر اساس تومان می باشد

سرویس

خدمات اجرایی

اجرت

سرویس دوره ایی ساید بای ساید

 شستشوی کندانسور ، تست کمپرسور ، تست فن کندانسور ، تست شیربرقی آبسردکن

250 ~ 350 تومان

تعویض فن کندانسور

 

450

برفک زدایی اواپراتور و تعویض سنسور

برفک زدایی اواپراتور ، تست المنت اواپراتور ، بررسی و تست اهم سنسور ، تست ترموفیوز ، تست برد الکترونیکی

320 ~ 480 تومان

تعمیر برد الکترونیکی ساید سامسونگ

عیب یابی ، انتقال به کارگاه تعمیر الکترونیک ، تعمیر برد و تست کامل سلامت قطعه

650 ~ 1900 تومان

تعمیر برد نمایشگر ساید سامسونگ

عیب یابی ، انتقال به کارگاه  تعمیرات برد الکترونیک ، تعمیر برد و تست کامل سلامت قطعه

550 ~ 1400 تومان

تعویض فن اواپراتور ساید سامسونگ

 باز کردن صفحه توضیع هوا ( دمونتاژ کردن و مونتاژ کردن ) تعویض فن و وکیوم نمودن صفحه توضیع

350 تومان

 نصب مجدد ساید بای ساید سامسونگ

نصب صحیح و اصولی و تراز نمودن ساید بای ساید سامسونگ ،نصب دستگاه به شیر ورودی آب

290 تومان

تعویض کمپرسور ساید بای ساید

شامل : تعویض فیلتر درایر (رطوبت گیر) ، لوله شارژ ، جوشکاری اتصالات

200 ~ 300 تومان

نشت یابی ساید بای ساید با گاز ازُت

 

150 تومان

شارژ گاز ساید بای ساید سامسونگ

سرویس

اجرت

شارژ گاز R134a یخچال تک سامسونگ در محل

650 ~ 900 تومان

شارژ گاز R134a فریزر تک سامسونگ در محل

750 ~ 1100 تومان

شارژ گاز R134a ساید بای ساید سامسونگ در محل

 1500 ~ 2200 تومان

مرکز فنی تعمیر ساید سامسونگ در تهران آنی سرویس سنتر

آنی سرویس سنتر یک مرکز تخصصی تعمیرات ساید سامسونگ می باشد و بصورت تخصصی هرگونه لوازم خانگی سامسونگ را تعمیر و سرویس می نماید . تکنسین های این مجموعه پس تماس شما برای تعمیرات ، بلافاصله با مشتری تماس گرفته و برای مراجعه حضوری هماهنگ می نمایند و سوالاتی از نوع و مدل دستگاه و همچنین خرابی می نمایند و سپس برای تعمیر ساید سامسونگ شما به محل مراجعه می کنند و مشکل دستگاه را در کوتاهترین زمان و نازلترین هزینه برطرف می کنند .

راه های تماس با نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ در محل چیست ؟

برای ارتباط با نمایندگی مجازتعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ کافیست :

 • راه های ارتباطی از طریق شماره تماس نزدیک ترین شعبه در شمال ، جنوب ، غرب و مرکز تهران ، نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ با محل سکونت خود نماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را با کارشناسان ما درمیان گذاشته تا از مشاوره تلفنی برای رفع مشکل استفاده نمائید و در صورت نیاز قبض تعمیر ثبت نموده و تعمیرکار ساید سامسونگ به محل شما اعزام گردد و خرابی دستگاه شما را برطرف نمایند .

شماره های دفتر مرکزی در تهران : 021668740960216687416802166384803

 • یکی دیگر از راه هایی که می توانید با نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ارتباط بگیرید ، فرم درخواست تعمیر را پر نمائید تا بلافاصله پس از 15 دقیقه  کارشناسان مرکز تماس آنی سرویس سنتر با شما تماس گرفته و موضوع خرابی ساید سامسونگ  را جویا شوند و سپس تعمیرکار سامسونگ به محل اعزام  گردد .
 • از طریق واتس اَپ و اینستاگرام میتوانید با کارشناسان مشاوره رایگان در ارتباط باشید یا در قسمت پرسش و پاسخ وبسایت به طرح سوال خود بپردازید تا در کوتاهترین زمان کارشناسان آنی سرویس سنتر پاسخ سوال شما را ایمیل نمایند .
 • تعمیر ساید سامسونگ ظرف مدت یک ساعت پس از تماس شما انجام خواهد شد و پس از تعمیر فاکتور و ضمانتنامه معتبر 6 ماهه ارائه خواهد شد .

تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران

 شمال تهران

ظفر ، میرداماد ، میدان مادر، جردن (آفریقا) ، ونک ، گاندی ، قلهک ، سعادت آباد ، مدیریت ، بوعلی ، شهرک غرب ، تجریش ، زعفرانیه ،آجودانیه ، فرمانیه ، کاشانک ، دزاشیب ، ولنجک ، اقدسیه ، قیطریه ، فرشته ، الهیه ، دارآباد ، شهرک نفت ، اُزگل

20خط ویژه

غرب تهران

آریاشهر ، بلوار فردوس ، سازمان آب ، آیت ا.. کاشانی ، اباذر، پیامبر ، پونک ، سیمون بولیوار ، شهرک نفت ، جنت آباد ، سردار جنگل ، ایران زمین شمالی ، سازمان برنامه شمالی ، سازمان برنامه جنوبی ، بلوار تعاون ، شهر زیبا ، محله اندیشه شمالی ، محله اندیشه شمالی ، شهرک راه آهن ، شهرک یاس ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ، اکباتان ، آپادانا ، تهرانسر ، شهرک فرهنگیان

20خط ویژه

مرکز و جنوب تهران

هاشمی ، سلسبیل ، آزادی ، آذربایجان ، جیحون ، دامپزشکی ، رودکی ، امام خمینی ( خیابان  سپه ) ، زنجان جنوبی ، زنجان شمالی ، جمهوری ، اسکندری ، جمالزاده ، منیریه ، میدان حر ، پاستور ، دخانیات ، بلور سازی ، باغ خزانه ، مقدم ، جلیلی ، گلچین ، نعمت آباد ، یاخچی آباد ، نازی آباد ، علی آباد ، شهرک بهشتی ، یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شهرک ولیعصر ، شاد آباد ، هفده شهریور 30

خط ویژه :021668740960216687416802166384803