تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تکنسین های ماهر و با تجربه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ پس از تشخیص و عیب یابی یخچال معیوب اقدام یه رفع عیب مورد نظر می پردازند . اگر یخچال سامسونگ شما خراب شده است و احتیاج به تعمیرکار سامسونگ دارید با نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در تهران و البرز آنی سرویس سنتر تماس بگیرید ، کارشناسان ما در اسرع وقت تعمیرکار یخچال سامسونگ را به محل دستگاه اعزام می کنند تا در سریعترین زمان ممکن و کمترین هزینه دستگاه شما را تعمیر شود .

تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در تهران و البرز

تعمیر انواع یخچال فریزرهای سامسونگ توسط  تعمیرکاران مجموعه آنی سرویس بصورت تخصصی و دقیق انجام می شود ، در مجموعه تعمیرگاه مجاز یخچال سامسونگ آنی سرویس سنتر از قطعات اورجینال کره ایی و با ضمانت معتبر آنی سرویس سنتر استفاده می شود . یخچال فریزر های سامسونگ شامل چندین مدل می باشد که به آنها اشاره می کنیم : یخچال فریزرهای کمبی سامسونگ ( بالا ، پائین ) یخچال تک سامسونگ ، فریزر تک سامسونگ ، یخچال فریزر های دوقلوی سامسونگ و ساید بای ساید سامسونگ  توسط تعمیرکاران آنی سرویس سنتر بصورت کاملا تخصصی تعمیر و سرویس می شود ، کافیست با نزدیک ترین شعبه ما به محل سکونت خود تماس بگیرید یا با تماس به دفتر مرکزی ما با شماره های تماس  02166874168-02166874096-02166384803  تماس گرفته و قبض تعمیر خود را توسط کارشناسان آنی سرویس سنتر ثبت کنید تا در زمانی کوتاه برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ شما مراجعه شود و مشکل و خرابی را برطرف نمایند .

تعمیرکار یخچال  سامسونگ در تهران و البرز ( آنی سرویس سنتر) چه خصوصیاتی دارند ؟

  • تعمیرکاران یخچال سامسونگ آنی سرویس سنتر دوره های تعمیر لوازم خانگی سامسونگ را دیده اند و هر نوع یخچال سامسونگ را تعمیر می نمایند .
  • برای مراجعه و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در منزل با مشتری تماس می گیرند و زمان مراجعه را با مشتری مشخص می نمایند .
  • تعمیرکار یخچال سامسونگ با عبور از گزینش های بسیار دشوار در مجموعه آنی سرویس سنتر استخدام شده اند . مدارک لازم جهت استخدام در آنی سرویس سنتر : عدم سوء پیشینه ، آزمایش عدم اعتیاد ، دریافت مدارک فنی معتبر تعمیرات لوازم خانگی ، گزینش حُسن رفتار و اخلاق مشتری مداری تکنسین .
  • ظاهر آراسته و لباس متحد الاشکل با آرم  آنی سرویس سنتر
  • همراه داشتن قطعات لازم و پر مصرف جهت هر چه سریعتر انجام شدن تعمیر در منزل
تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در منزل

اگر دنبال یک مرکز فنی معتبر تعمیر یخچال فریزر سامسونگ هستید ، آنی سرویس سنتر با کسب مجوزهای لازم جهت تعمیر لوازم خانگی با برند سامسونگ می تواند به شما کمک کند .

آنی سرویس سنتر با 30 سال تجربه در تعمیر لوازم خانگی در تهران می تواند در خدمت همشهریان عزیز خود باشد .

شعبه های نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ آنی سرویس سنتر در شمال شهر ، غرب ، مرکز و جوب شهر تهران و همچنین در استان البرز می توانند سریعاً به منزل شما مراجعه نموده و تعمیرات یخچال سامسونگ را انجام دهند .

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ در ایران

در گذشته سام الکترونیک نمایندگی رسمی  لوازم خانگی سامسونگ در ایران بوده است ، اما مدتی است که شرکت سامسونگ  الکترونیک کُره قرارداد خود با سام الکترونیک ایران را پایان داده است و در حال حاضر سام الکترونیک با برند سام در ایران فعالیت می نماید و هیچ دخل و تصرفی در محصولات وارداتی سامسونگ ندارد .

اگر سما یکی از لوازم خانگی سامسونگ را دارید و احتیاج به تعمیر دارد می توانید با آنی سرویس سنتر تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ تماس بگیرید تا در حل مشکل و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما انجام وظیفه نمائیم .

فرم درخواست تعمیر

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
تماس با آنی سرویس

هزینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ چقدر است ؟؟

هزینه تعمیرات یخچال سامسونگ بنا بر مدل یخچال و نوع خرابی  متغیر است و احتیاج به حضور تکنسین و تشخیص عیب دستگاه دارد تا بتواند هزینه دقیق را تخمی ن بزند و به مشتری اعلام نماید . اجرت تعمیرات  یخچال های تک سامسونگ ، یخچال بالا پائین ، یخچال های دوقلو و ساید بای ساید سامسونگ با یکدیگر فرق دارد .

هزینه  نصب یخچال ساید بستگی به این موضوع دارد که آیا به آب شهری متصل می گردد یا یخساز اتوماتیک دارد یا خیر . تمام هزینه های اجرت تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تحت نظارت اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی محاسبه شده است ، آنی سرویس سنتر هرگز وجه اضافه یا هزینه نجومی  از مشتری دریافت نمی کند .

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در منزل

یخچال فریزر بالا پائین توئین کولینگ سامسونگ یکی از مدل های پرفروش و اقتصادی این شرکت می باشد .

این مدل یخچال فریزرها از سیستم خنک کننده دوگانه برخوردار هستند و بسیار راندمان بالایی در خنکی و سرمایش دارند ، اما خرابی های یخچال با فریزر مرتبت می باشد ، سیستم این نوع یخچال های سامسونگ بدین شکل است که ، هردو قسمت بالا و پائین به یکدیگر مرتبط می باشند(سردخانه مجزا از هم دارند) ولی با یک کمپرسور خنکی و سرمایش ایجاد می شود .

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ بسیار تخصصی می باشد ، سامسونگ طراحی های منحصر به فردی دارد و برای تعمیر لوازم خانگی سامسونگ حتما تعمیرکار سامسونگ باید مراجعه نماید .

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

چطوری متوجه بشیم کمپرسور یخچال سامسونگ سالم است ؟

بخش اصلی و قلب تپنده یخچال فریز سامسونگ کمپرسور آن می باشد ، اگر این قطعه دچار مشکل بشود ، یخچال فریزر خنکی و سرمایش نخواهد داشت .

اگر مدت زیادی است یخچال فریزر سامسونگ را استفاده می کنید ، حتما باید از تعمیرکار یخچال سامسونگ برای سرویس دوره ایی (جنرال سرویس) و تست کلیه قطعات استفاده نمائید .

هر وسیله برقی و مکانیکی احتیاج به تعمیر و نگهداری دارد و باید در مدت زمانهای مشخص سرویس و تست شود که قطعات آن سالم باشد .

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ تمام سرویسها و تست های دستگاه را انجام می دهد و وضعیت یخچال فریزر سامسونگ شما را بررسی می کند .

صدای زیاد هنگام اتومات کردن یخچال و تکان شدید ، یکی از نشانه های خراب شدن کمپرسور می باشد که حتما باید تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ انجام شود ، این صدای شدید و تکان ها در هنگام اتومات کردن دستگاه ، نشان دهنده خرابی سیم پیچ و قسمت مکانیکی کمپرسور می باشد .

آیا موتور یخچال سامسونگ قابل تعمیر است ؟ موتور یخچال سامسونگ قابل تعمیر می باشد اما باید این نکته را در نظر گرفت که آیا تعمیر این قطعه به صرفه است یا خیر !!! می توان موتور یخچال سامسونگ را دمونتاژ کرد و سپس قطعات معیوب را با قطعه نو تعویض نمود اما مسئله این است که قطعات دیگری که تعویض نشده اند نیز فارق از اینکه در حال حاضر سالم هستند ، فرسوده شده اند و ممکن است در آینده نه چندان دور خراب شوند و دوباره موتور از کار بیافتد .

پس نتیجه می گیریم تعمیر موتور یخچال سامسونگ صرفه اقتصادی ندارد و تعویض آن منطقی می باشد .

نمایندگی تعمیر یخچال دوقلوی سامسونگ آنی سرویس سنتر

یخچال فریزرهای دوقلوی سامسونگ بصورت مجزا از یکدیگر کار می کنند و خرابی هریک از آنها به دیگری مرتبط نمی باشد ، اکر یخچال خراب شود فریزر به تنهایی بکار خود ادامه می دهد و بالعکس . یخچال فریزرهای دوقلوی سامسونگ هرکدام بصورت مجزا کمپرسور ، یرد الکترونیکی و قطعات الکترنیکی دارند و کارکردشان به یکدیگر مرتبط نیست ، در صورتی که کمپرسور یخچال مشکل داشته باشد ، فریزر صحیح و سالم بکار خود ادامه می دهد .

بهترین نوع خدمات ، تتعمیر یخچال فریزر سامسونگ در منزل می باشد . اگر یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ شما دچار خرابی شده است ، کافیست با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیر یخچال فریزر دوقلوی سامسونگ تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان ممکن تعمیرکار سامسونگ به منزل شما مراجعه نماید و مشکل دستگاه شما را برطرف کند .

شماره های دفتر مرکزی در تهران خیابان جمهوری : 021668740960216687416802166384803 می باشد . پس از تماس شما با آنی سرویس سنتر (تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر سامسونگ) ، بلافاصله تعمیرکار با تجربه و ماهر به منزل شما مراجعه خواهد کرد .

سوالات متدوال از نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ

چطوری در وبسایت نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ثبت درخواست تعمیر کنم؟

شما می توانید از طریق فرم ثبت درخواست تعمیر در وبسایت نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ (آنی سرویس سنتر) اطلاعات لازم را درج نمائید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و برای اعزام تکنسین با شما هماهنگی لازم را انجام دهند ، یا با شماره های تماس آنی سرویس سنتر تماس بگیرید و قبض تعمیر ثبت نمائید .

آیا انجام خدمات در نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ (آنی سرویس سنتر) ضمانت نامه معتبر دارد ؟

هرگونه خدمات و تعویض قطعات ، توسط تعمیرکاران مجموعه آنی سرویس دارای 6 ماه ضمانت معتبر می باشد . اگر مجدداً خرابی یخچال سامسونگ از همان قسمت تعمیر شده توسط تکنسین آنی سرویس سنتر رخ دهد ، تعمیر بصورت کاملاً رایگان انجام خواهد شد .

چطوری از روند تعمیر یخچال فریزر سامسونگ مطلع شویم ؟

شما عزیزان می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان نمایندگی تعمیر لوازم خانگی سامسونگ (آنی سرویس سنتر) و دریافت نام کاربری و کلمه عبور بعنوان مشترک این مجموعه از روند تعمیر یا خرید محصولات مطلع شوید و این مجموعه را با پیشنهادات و انتقادات خود در بهبود خدمات ارائه شده یاری رسانید .

هزینه های تعمیر و نصب در نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ چگونه محاسبه می شود ؟

هر گونه خدمات یا فروش قطعات در مجموعه آنی سرویس سنتر تحت نظارت اتحادیه تعمیرکاران و فروشندگان قطعات لوازم خانگی انجام می شود . وجه تمایز آنی سرویس سنتر با دیگر دفاتر خدمات فنی این است که از مشتریان خود بصورت نجومی  وجه دریافت نمی کنند و جلب رضایت مشتری از هر چیز دیگر مهمتر است .

بیشترین خرابی و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ چیست ؟

خرابی کمپرسور سامسونگ

خرابی برد الکترونیکی سامسونگ

خرابی یخساز سامسونگ

خرابی فن کندانسور

خرابی سنسور و المنت

بیشترین خرابی و تعمیر یخچال فریزر سامسونگ چیست ؟

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر سامسونگ  در تهران و البرز بصورت 24 ساعته و 365 روز سال آماده انجام وظیفه می باشند .

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ در تهران

 شمال تهران

ظفر ، میرداماد ، میدان مادر، جردن (آفریقا) ، ونک ، گاندی ، قلهک ، سعادت آباد ، مدیریت ، بوعلی ، شهرک غرب ، تجریش ، زعفرانیه ،آجودانیه ، فرمانیه ، کاشانک ، دزاشیب ، ولنجک ، اقدسیه ، قیطریه ، فرشته ، الهیه ، دارآباد ، شهرک نفت ، اُزگل

20خط ویژه

غرب تهران

آریاشهر ، بلوار فردوس ، سازمان آب ، آیت ا.. کاشانی ، اباذر، پیامبر ، پونک ، سیمون بولیوار ، شهرک نفت ، جنت آباد ، سردار جنگل ، ایران زمین شمالی ، سازمان برنامه شمالی ، سازمان برنامه جنوبی ، بلوار تعاون ، شهر زیبا ، محله اندیشه شمالی ، محله اندیشه شمالی ، شهرک راه آهن ، شهرک یاس ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ، اکباتان ، آپادانا ، تهرانسر ، شهرک فرهنگیان

20خط ویژه

مرکز و جنوب تهران

هاشمی ، سلسبیل ، آزادی ، آذربایجان ، جیحون ، دامپزشکی ، رودکی ، امام خمینی ( خیابان  سپه ) ، زنجان جنوبی ، زنجان شمالی ، جمهوری ، اسکندری ، جمالزاده ، منیریه ، میدان حر ، پاستور ، دخانیات ، بلور سازی ، باغ خزانه ، مقدم ، جلیلی ، گلچین ، نعمت آباد ، یاخچی آباد ، نازی آباد ، علی آباد ، شهرک بهشتی ، یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شهرک ولیعصر ، شاد آباد ، هفده شهریور

30 خط ویژه :

021668740960216687416802166384803