تعمیر مایکروفر سامسونگ

آنی سرویس سنتر تنها مرکز فنی تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل می باشد که تعمیر مایکروفر سامسونگ را در منزل مشتری انجام می دهد . تعمیر مایکروفر سامسونگ کار بسیار تخصصی و حساس می باشد و نباید به هیچ عنوان توسط  تعمیرکار بی تجربه انجام شود ، زیرا احتمال برق گرفتگی شدید وجود دارد .

آنی سرویس سنتر با سابقه ربع قرن تجربه  بعنوان تعمیرگاه مجاز مایکروفر سامسونگ در تهران و البرز فعالیت می نماید و توانسته است با کسب رضایت حداکثری از مشتریان خود در طول سالها رتبه اول در تعمیر مایکروفر سامسونگ را به خود اختصاص دهد . اگر مایکروفر شما احتیاج به تعمیر دارد ؟ اصلا نگران نباشید ، کافیست با نزدیک ترین شعبه تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا در زمان کوتاهی به منزل شما جهت تعمیر مراجعه شود .

تعمیرکاران مجموعه آنی سرویس برای تعمیر مایکروفر سامسونگ  فقط از قطعات اورجینال استفاده می کنند ، تمام قطعات استفاده شده توسط تعمیرکاران آنی سرویس سنتر دارای 6 ماه گرانتی می باشد .

آنی سرویس سنتر نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ در مناطق شمال ، غرب ، جنوب و مرکز تهران و همچنین در استان البرز فعالیت می نماید . برای ارتباط با کارشناسان آنی سرویس سنتر می توانید با نزدیک ترین شعبه این مجموعه تماس بگیرید و اعلام خرابی نمائید تا تکنسین تعمیر مایکروفر سامسونگ به منزل شما مراجعه کند و دستگاه شما را تعمیر نماید .

دفتر مرکزی تعمیر مایکروفر سامسونگ آنی سرویس سنتر در شهر تهران منطقه 11 (میدان جمهوری) با شماره های تماس 02166874168-02166874096-02166384803 در خدمت شما عزیزان می باشد .

تعمیر مایکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروفر یا مایکروویو در منزل

تعمیر مایکروفر سامسونگ

مایکروفر یکی از لوازم آشپزخانه است که در حال حاضر بسیار محبوب و پرکاربرد می باشد . موارد استفاده از مایکروفر بسیار زیاد است ” پخت سریع انواع غذا ، یخ زدایی مواد غذایی ، پخت نوری یا سولاردام  و غیره … از این رو تعمیر مایکروفر در منزل بسیار اهمیت دارد . تعمیرکار مایکروفر سامسونگ در منزل هرگونه خرابی دستگاه را عیب یابی و تعمیر می نمایند و تمام قطعاتی که جهت تعمیر استفاده می شود اورجینال بوده و دارای 6 ماه ضمانت معتبر آنی سرویس سنتر است . تعمیر مایکروفر سامسونگ بسیار تخصصی می باشد ، از این رو آنی سرویس سنتر از تعمیرکاران ماهر و تعلیم دیده برای تعمیر مایکروفر در منزل استفاده می نماید . شاید از خودتان سوال کنید تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل امکان پذیر است؟؟؟  بله می توان مایکروفر را در منزل مشتری  تعمیر کرد . از فواید تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل :

سرعت خدمات تعمیر می باشد ، کاهش هزینه های حمل و نقل ، عدم بروز مشکلاتی مانند خط و خش یا ضرب دیدگی از فواید تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل  می باشد .

اگر تعمیرکار هستید و اصطلاحاً دست به آچار می باشید و قصد تعمیر مایکروفر سامسونگ خود را دارید به بخش مقالات وبسایت آنی سرویس سنتر مراجعه نمائید و از فیلم های آموزش تعمیر مایکروفر سامسونگ دیدن کنید . در صورتی دانش کافی تعمیرات مایکروفر را ندارید ، آنی سرویس سنتر توصیه می کند خودتان برای تعمیر اقدام نکنید و از تعمیرکاران آنی سرویس سنتر بخواهید تا تعمیر مایکروفر شما را انجام دهند .

مزایای استفاده ازنمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ آنی سرویس سنتر چیست ؟

  • سرعت در ارائه تعمیر و خدمات
  • بکارگیری از تعمیرکار حرفه ایی و متخصص
  • تعمیر و تعویض قطعات با گارانتی معتبر 6 ماه
  • تعمیر مایکرفر سامسونگ در منزل یا محل کار مشتری
  • تعویض قطعات معیوب با قطعات اصل و اورجینال
  • همراه داشتن قطعات برای صرفه جویی در زمان و تسریع خدمات
تعمیر مایکروفر سامسونگ

نمایندگی رسمی تعمیر مایکروفر بهتر است یا تعمیرگاه مجاز ؟؟

تعمیر مایکروفر سامسونگ تا زمان اتمام گارانتی کاملا رایگان است و توسط نمایندگی رسمی شرکت گارانتی کننده انجام می شود ، اما پس از اتمام گارانتی مایکروفر سامسونگ شما هزینه تعمیرات به عهده مصرف کننده بوده وانتخاب اینکه کدامیک خدمات بهتر و هزینه کمتری از شما دریافت می کنند دارد ، انتخاب با شماست که با نمایندگی تعمیر مایکروفر تماس بگیرید یا تعمیرگاه مایکروفر سامسونگ آنی سرویس سنتر و از خدمات طلایی آنی سرویس سنتر استفاده نمائید .

آنی سرویس سنتر تعمیر مایکروفر سامسونگ چه خدمات ویژه ایی ارائه می دهد ؟

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ تخصص آنی سرویس سنتر می باشد و تعمیرکار لوازم خانگی آنی سرویس سنتر در تعمیر هر نوع لوازم خانگی سامسونگ تجربه کافی و دوره های مهارتی این برند را گذرانده اند ودارای مدارک فنی معتبر تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ هستند و به صورت تخصصی تعمیر مایکروفر را در منزل شما انجام می دهند . تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل مشتری از مزیت های آنی سرویس سنتر میباشد . زیرا در هزینه های تعمیر و زمان شما عزیزان صرفه جویی خواهد شد . تعمیرکار مایکروفر با همراه داشتن ابزارهای لازم جهت تشخیص و عیب یابی ، می توانند در منزل شما محل خرابی مایکروفر شما را تشخیص داده و در صورت نیاز قطعه معیوب را تعویض نمایند . تمامی قطعات اورجینال بوده و دارای گارانتی می باشند .

فرم درخواست تعمیر

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
تماس با آنی سرویس

چرا به آنی سرویس سنتر مرکز فنی تعمیر مایکروفر در منزل اعتماد کنیم ؟

آنی سرویس سنتر مرکز فنی تعمیر مایکروفر سامسونگ در محل به مدت ربع قرن تجربه در تعمیرات لوازم خانگی و تعمیر مایکروفر در منزل توانسته است با کسب رضایت حداکثری از مشتریان عزیز خود طی سالیان طولانی و انجام تعمیرات موفق و بدون برگشتی این اطمینان را به شما هموطنان عزیز بدهد که تعمیرکاران مجموعه آنی سرویس فقط یکبار برای تعمیر لوازم خانگی به منزل شما مراجعه می کنند و مایکروفر شما را تعمیر و مانند روز اوّل تحویل می دهند . مجموعه آنی سرویس سنتر با کسب مجوز رسمی از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی به مدت ربع قرن سابقه در ارائه خدمات تعمیر انواع لوازم خانگی و تعمیر مایکروفر در منزل مشتری ، در خدمت هموطنان عزیز خود باشد .

تعمیرکاران لوازم خانگی  در این مجموعه  که با ما همکاری می نمایند ، همگی از گزینش های دشوار گذر کرده و بسیار کار آزموده می باشند . همگی دارای مدرک فنی معتبر می باشند و آشنایی کامل با تعمیر لوازم خانگی را دارند .

اعتبار ، اطلاعات و رزومه (آنی سرویس سنتر) را می توانید از اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی در تهران جویا شوید .

تعمیر مایکروفر سامسونگ

سرویس و نگهداری مایکروفر سامسونگ شامل چه نکاتی می باشد ؟

مرکز فنی تعمیر و نگهداری مایکروفر سامسونگ در تهران و البرز (آنی سرویس سنتر) با بارگذاری اطلاعات متعدد در وبسایت خود برای بالا بردن دانش فنی شما عزیزان در جهت آموزش تعمیر ، نگهداری ، سرویس و روش استقاده از مایکروفر سامسونگ ، می کوشد تا بتواند در خدمت هموطنان عزیز خود باشد .

مایکروفر بر خلاف  فرهای حرارتی (گازی ، برقی) که توسط المنت و پخت شعله ایی حرارتی غذا را آماده می کنند ، مایکروفر یا مایکروویو توسط امواج و در بعضی از مدل ها پخت نوری یا سولاردام استفاده می نمایند و قرار دادن ظروف فلزی باعث آسیب دیدن مایکروفر شما خواهد شد . هرگز ظروف فلزی یا ظروفی مه آبکاری فلزی دارند داخل مایکروفر قرار ندهید ، زیرا ممکن است باعث خرابی دستگاه شما گردد .

اگر قصد دارید غذایی را داخل آوِن یا مایکروفر خود گرم کنید حتما داخل ظروف درب بسته بریزید(ظروف مخصوص مایکروفر) و سپس در مایکروفر بگذارید تا از ترشح مواد غذایی به دیواره دستگاه جلوگیری کنید ، کثیف شدن دیواره های داخل دستگاه باعث می شود مایکروفر شما عمر کوتاه تری داشته باشد و تمیز کردن داخل مایکروفر بسیار دشوار بوده و کار ساده ایی نیست . برای تمیز کردن داخل محفظه مایکروفر به بخش مقالات مراجعه کنید تا با نحوه تمیز کردن محفظه داخل مایکروفر آشنا شوید .

سوالات متداول

◄ نحوه تماس با آنی سرویس سنتر تعمیرگاه مجاز مایکروفر در منزل ؟؟

اگر مایکروفر شما احتیاج به تعمیر دارد ؟ می توانید از طریق تماس با نزدیک ترین شعبه آنی سرویس سنتر تعمیرگاه مجاز مایکروفر سامسونگ تماس گرفته و درخواست تعمیرکار نمائید . یا قسمت فرم درخواست تعمیر در وبسایت را پُر کنید تا در کوتاه ترین زمان کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و تعمیرکار را به منزل شما اعزام نمایند .

◄ چطوری تعمیرکار مطمئن مایکروفر سامسونگ پیدا کنم ؟

در حال حاضر پیدا کردن تعمیرکار وارد و با تجربه بسیار دشوار شده است ، با افزایش هزینه های خرید لوازم خانگی و مشکلات اقتصادی ، هموطنان عزیز رو به تعمیر لوازم خانگی خود آورده اند ، در این زمان است که عده ایی تعمیرکار نما و بی تجربه به عنوان تعمیرکار وارد این حوزه از کسب درآمد شده اند و بدون دانش کافی برای تعمیرات لوازم خانگی اقدام به تعمیر مایکروفر مینمایند و باعث تحمیل هزینه های بسیار نجومی برای مصرف کننده میشوند . اما آنی سرویس سنتر با بکارگیری از تعمیرکاران دوره دیده و با تجربه می تواند بهترین انتخاب برای تعمیر مایکروفر سامسونگ شما عزیزان باشد . تعمیرکاران آنی سرویس سنتر پس تعمیر مایکروفر ، فاکتور خدمات و ضمانتنامه معتبر تقدیم مشتری مینماید و تمامی خدمات و قطعات دارای 6 ماه گارانتی معتبر آنی سرویس سنتر می باشد .

◄ تعمیر مایکروفر سامسونگ را در منزل امکان پذیراست ؟؟

بله تعمیر مایکروفر سامسونگ در منزل امکان پذیر است و هر نوع مشکل سخت افزاری و خرابی قطعات در منزل شما تعمیر و تعویض میشود . تعمیرکاران آنی سرویس سنتر پس از مراجعه شروع به تشخیص عیب دستگا نموده و سپس با رعایت نکات ایمنی متعمیر مایکروفر سامسونگ را در محل انجام میدهند . در صورتی که خرابی دستگاه نرم افزاری یا برد الکترونیکی احتیاج به تعمیر داشته باشد ، دستگاه را به کارگاه منتقل خواهند کرد .

◄ قطعات اورجینال مایکروفر سامسونگ را از کجا تهیه کنم ؟؟

استفاده از قطعات اورجینال و اصلی در تعمیرات مایکروفر سامسونگ بسیار اهمیت دارد . امروزه قطعات فیک و نامرغوب چینی توسط دلال های قطعات بی کیفیت وارد بازار می شود ، اما تمام قطعاتی که مرکز فنی تعمیر مایکروفر در منزل (آنی سرویس سنتر برای تعمیرات استفاده می کند ، کاملا فابریک و اورجینال بوده و دارای گارانتی 6 ماه تعویض رایگان قطعه می باشد (بدون دریافت هیچگونه هزینه)

◄ تعمیر مایکروفر سامسونگ چقدر هزینه دارد ؟؟

هزینه های تعمیر مایکروفر سامسونگ در مجموعه آنی سرویس سنتر زیر نظر اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی محاسبه شده است و انجام هرگونه خدمات با کمترین هزینه خواهد بود . آنی سرویس سنتر هرگز به مانند برخی دفاتر خدماتی که هزینه های نجومی دریافت می کنند نیست و هزینه های خدمات کاملا اصولی و منصفانه می باشد .

◄ تعمیرکار مایکروفر سامسونگ چه ویژگی هایی دارد ؟؟

تعمیرکاران مایکروفر در مجموعه آنی سرویس سنتردارای ویژگی هایی مانند :

همگی با تجربه هستند و دوره های مخصوص تعمیر مایکروفر سامسونگ را گذرانده اند

برای زمان مشتری ارزش قائل هستند و سر وقت به محل مراجعه می کنند

رعایت نکات بهداشت فردی از ویژگی های تعمیرکاران آنی سرویس سنتر می باشد

رعایت ادب و احترام نیز از ویژگی های تکنسین های آنی سرویس سنتر می باشد (مشتری ولی نعمت ماست)

◄ تعمیر مایکروفر چقدر زمان براست ؟؟؟

تکنسین قبل از مراجعه جهت تعمیر ، با مشتری تماس می گیرد و سوالاتی درباره نوع خرابی مایکروفر می پرسد تا بتواند برحسب تجربه ، حدس بزند که مشکل احتمالی دستگاه چیست تا قطعات لازم برای تعمیر مایکروفر را همراه خود بیاورد . در صورتی که قطعات لازم جهت تعمیر همراه تکنسین باشد ، انجام تست تشخیص و عیب یاب و تعمیر دستگاه 30 دقیقه الی یک ساعت زمان خواهد برد و مایکروفر سامسونگ صحیح و سالم تحویل شما خواهد شد .

◄ سرویس و نگهداری مایکروفر سامسونگ شامل چه نکاتی میباشد ؟؟

اگر سرویس دوره ایی مایکروفر به درستی انجام شود دستگاه هرگز احتیاج به تعمیر نخواهد داشت . البته استفاده صحیح و اصولی نوعی سرویس و نگهداری محسوب می شود و باعث طول عمر بالای مایکروفر سامسونگ شما عزیزان می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به بخش مقالات آموزشی از کلیپ های تعمیر مایکروفر و طریقه صحیح استفاده از آن آگاه شوید .

هرگز ظروف فلزی داخل دستگاه قرار ندهید

حتما از ظروف درب دار برای گرم کردن غذا داخل مایکروفر استفاده کنید

◄ مزایای استفاده از خدمات نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ چیست ؟؟

ارائه خدمات 24 ساعته ، 7 روز هفته و 365 روز سال بدون تعطیلی

ارائه گارانتی نعتبر تعمیر و تعویض قطعات

استفاده از قطعات اورجینال جهت تعمیر مایکروفر سامسونگ

بکارگیری از تعمیرکاران با تجربه و دوره دیده

خدمات سریع و تعمیر در محل مشتری

تعمیرکاران مایکروفر سامسونگ (آنی سرویس سنتر)تکنسین ها  تعمیرکار هستند نه تعویض کار

تعمیرگاه مجاز سامسونگ در تهران

 شمال تهران

ظفر ، میرداماد ، میدان مادر، جردن (آفریقا) ، ونک ، گاندی ، قلهک ، سعادت آباد ، مدیریت ، بوعلی ، شهرک غرب ، تجریش ، زعفرانیه ،آجودانیه ، فرمانیه ، کاشانک ، دزاشیب ، ولنجک ، اقدسیه ، قیطریه ، فرشته ، الهیه ، دارآباد ، شهرک نفت ، اُزگل

20خط ویژه

غرب تهران

آریاشهر ، بلوار فردوس ، سازمان آب ، آیت ا.. کاشانی ، اباذر، پیامبر ، پونک ، سیمون بولیوار ، شهرک نفت ، جنت آباد ، سردار جنگل ، ایران زمین شمالی ، سازمان برنامه شمالی ، سازمان برنامه جنوبی ، بلوار تعاون ، شهر زیبا ، محله اندیشه شمالی ، محله اندیشه شمالی ، شهرک راه آهن ، شهرک یاس ، شهرک شهید باقری ، شهرک امید دژبان ، اکباتان ، آپادانا ، تهرانسر ، شهرک فرهنگیان

20خط ویژه

مرکز و جنوب تهران

هاشمی ، سلسبیل ، آزادی ، آذربایجان ، جیحون ، دامپزشکی ، رودکی ، امام خمینی ( خیابان  سپه ) ، زنجان جنوبی ، زنجان شمالی ، جمهوری ، اسکندری ، جمالزاده ، منیریه ، میدان حر ، پاستور ، دخانیات ، بلور سازی ، باغ خزانه ، مقدم ، جلیلی ، گلچین ، نعمت آباد ، یاخچی آباد ، نازی آباد ، علی آباد ، شهرک بهشتی ، یافت آباد شمالی ، یافت آباد جنوبی ، شهرک ولیعصر ، شاد آباد ، هفده شهریور

30خط ویژه :021668740960216687416802166384803