ماشین ظرفشویی یکی دیگر از لوازم آشپزخانه و بسیار کاربردی میباشد و خرابی آن باعث بوجود آمدن مشکل درنظم آشپزخانه میگردد . تعمیر و سرویس دوره ایی ظرفشویی سامسونگ درمرکز تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در تهران آنی سرویس سنتر بصورت کاملا تخصصی صورت می پذیرد .

عمده خرابی های ظرفشویی سامسونگ ؟

  • ماشین ظرفشویی خوب نمیشوید
  • ظروف پس از شستشو در ظرفشویی سامسونگ خط و خش دارد
  • ماشین ظرفشویی روشن نمیشود
  • تخلیه آب ظرفشویی انجام نمیشود و ارور میدهد
  • ظروف پس از شستشو بطور کامل خشک نمیشود

اگر ظرفشویی سامسونگ شما دچار چنین مشکلاتی شده است ، با مجموعه تعمیرگاه مجاز ظرفشویی سامسونگ آنی سرویس سنتر تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه جهت رفع مشکل انجام وظیفه نموده و مشاوره لازم را ارائه دهند .

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی در محل

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!

لوازم برقی خود را در صورتی که می‌توان آن ها را تعمیر کرد دور نیندازید. تکنسین‌های مجرب ما خدمات نصب و تعمیرات را برای تمامی لوازم برقی و اشپزخانه از جمله تعمیر یخچال ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی و … ارائه می‌دهند. جهت تعمیر لوازم برقی خود با شماره گیری ۶۶۳۸۴803 و یا پر کردن فرم ثبت درخواست با ما در ارتباط باشد.

  • چه نوع شوینده ایی برای ظرفشویی خوب است ؟
  • آیا نمک ظرفشویی با نمک آشپزخانه متفاوت است ؟
  • چرا نمک ظرفشویی باید بریزیم ؟
  • بجای پودرماشین ظرفشویی از قرص مکمل استفاده کنیم ؟
  • جلا دهنده در ظرفشویی سامسونگ چه کاری انجام میدهد ؟

شوینده های ماشین ظرفشویی بصورت آنزیم های فعال به شستشوی صحیح در ماشین ظرفشویی سامسونگ کمک میکنند . شوینده های ظرفشویی مخصوص هستند و هرگز از مایع شوینده داخل دستگاه نریزید زیرا باعث بوجود آمدن کف زیاد خواهد شد و ظرفشویی را نابود میکند.

در گذشته از پودر شستشو در ظرفشویی استفاده میشد اما در حال حاضر قرص های مکمل (چند کاره) در بازار موجود میباشد که بصورت یک پکیج کامل حاوی پودر شستشو ، مایع جلا دهنده ، خوشبو کننده و رسوب گیر میباشند واز لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه میباشند . شما با قرار دادن قرص ماشین ظرفشویی در کف یا محفظه پودر شستشو میتوانید از قرص مکمل استفاده نمائید . قرص شستشو در چرخه کامل شستشوی ماشین ظرفشویی در درجه دمای مختلف وارد چرخه شستشو میشود و توسط آنزیم هایی که در چرخه شستشوقرار میگیرند یک شستشوی کامل و تمیز انجام میدهند .

نمک ظرفشویی با نمک آشپزخانه کانلا فرق میکند و سعی کنید از فروشگاه های معتبر تهیه فرمائید .نمک ظرفشویی هرگز در چرخه شستشو وارد نمیشود و فقط برای شستشوی چاهک ماشین ظرفشویی استفاده میشود ، بر روی پانل نمایشگر ماشین ظرفشویی سامسونگ چراغ هشدار مخزن نمک تعبیه شده است که هرزمان که چراغ روشن شود باید مخزن نمک را شارژ نمود .

نکته : مخزن نمک حتما باید شارژ شود و عملکرد ماشین ظرفشویی بدون نمک ظرفشویی باعث میشود به مرور زمان با مشکل مواجه شود .