نمایندگی تعمیرات ظرفشویی ال جی درتهران بدون انتقال دستگاه به تعمیرگاه و بطور تخصصی تعمیر ظرفشویی را کاملاً در منزل مشتری انجام میدهد . اگر ظرفشویی ال جی شما عزیزان دچار مشکل شده است برای تعمیر میتوانید بر روی ما  حساب کنید .کافیست با نزدیک ترین شعبه آنی سرویس سنتر به محل زندگی خود تماس گرفته و قبض تعمیر دستگاه خود را ثبت نمایید ، در صورتی که جهت راهنمایی و مشاوره قبل از تعمیر مقدور باشد کارشناسان آنی سرویس سنتر در خدمت شما هستند و انجام وظیفه میکنند. اگر مشکل پیش آمده برای لوازم خانگی ال جی شما حاد باشد ، ظرف مدت کوتاهی تعمیرکار ظرفشویی ال جی به محل شما مراجعه نموده و خرابی ظرفشویی شما را برطرف می کنند .

اگردرباره تعمیر ظرفشویی ال جی سوالی ذهنتان را درگیر نموده است میتوانید در قسمت پرسش و پاسخ سایت آنی سرویس سنتر به طرح سوال خود بپردازید تا کارشناسان فنی مجموعه آنی سرویس سنتر پاسخ شما را بدهند .

نکته : تعمیرات لوازم خانگی ال جی درمجموعه آنی سرویس سنتر بصورت کاملا تخصصی انجام میشود و دارای 180 روز ضمانت معتبر میباشد و تمام قطعات مصرفی کاملا با کیفیت و اورجینال می باشد .

درخواست آنلاین تعمیرات لوازم خانگی در محل

نام و نام خانوادگی
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!
موبایل *
زمینه لازم است!
زمینه لازم است!

لوازم برقی خود را در صورتی که می‌توان آن ها را تعمیر کرد دور نیندازید. تکنسین‌های مجرب ما خدمات نصب و تعمیرات را برای تمامی لوازم برقی و اشپزخانه از جمله تعمیر یخچال ، تعمیر ماکروفر ، تعمیر جاروبرقی ، تعمیر ظرفشویی و … ارائه می‌دهند. جهت تعمیر لوازم برقی خود با شماره گیری ۶۶۳۸۴803 و یا پر کردن فرم ثبت درخواست با ما در ارتباط باشد.

کد خطا ها

ارور IE

ورودی آب ایراد دارد ، آب به اندازه کافی وارد ظرفشویی نشده است .

برای رفع این ارور ابتدا لوله کشی آب و شیر را بررسی کنید سپس شلنگ ورودی ظرفشویی خود را بررسی کنید که تاخوردگی نداشته باشد . اگر مشکل برطرف نشد از یک تکنسین ماهر مشاوره بگیرید .

ارور AE ، EI

علت به وجود آمدن این ارور بر روی صفحه نمایش نشتی آب به کف ظرفشویی ال جی میباشد . نشتی از اتصالات ، سوراخ شدن وان ظرفشویی به دلیل استفاده از شوینده های تقلبی و غیره …

برای برطرف کردن این ارور موارد زیر رلا بررسی کنید :

گرفتگی خرطومی شلنگ تخلیه را بررسی کنید که مسدود نباشد .

فیلترهای دستگاه را خارج کنید و قسمت چاهک را بررسی کنید که نشتی از آن قسمت نباشد .

درب قسمت مخزن نمک را بررسی کنید ، عموما پس از شارژ نمک ظرفشویی درب مخزن به درستی بسته نمیشود و نشتی آب به کف دستگاه رخ میدهد .

هنگام چیدمان ظروف دقت کنید برای پاک کردن ظروف هنگام چیدمان آنها را آبکشی میکنید ، داخل ظروف بزرگ آب باقی نماند ، باعث زیاد شدن وسرریزشدن درهنگام آبگیری ظرفشویی میشود .

ارور OE

دلیل نمایش این ارور خطا بر روی صفحه نمایشگر عدم تخلیه ماشین ظرفشویی ال جی میباشد .

ابتدا قسمت خروجی فاظلاب بررسی شود که گرفتگی از آن قسمت نباشد . هر سه لایه فیلتر ظرفشویی را چک کنید که تمیز باشد . در نهایت اگر مشکل برطرف نشد پمپ تخلیه خراب است و احتیاج به تعویض دارد .

ارور PF

ارور  PF به دلیل قطع و وصل شدن ناگهانی جریان برق ظاهر میشود . پریز برق ، دوشاخه ظرفشویی و برد الکترونیکی توسط تکنسین چک شود .

ارور bE

اگراز پودریا مایع دستی در ظرفشویی استفاده شده باشد باعث بوجود آمدن کف زیاد داخی دستگاه میشود و ارور  bE ظاهر میشود .

از تراز بودن دستگاه خود اطمینان حاصل فرمائید .

ارور F

اگر از برنامه auto استفاده میکنید ، علامت  F برروی صفحه نمایشگرظاهرمیشود . این علامت مربوط به تشخیص تمیزی و دمای آب درابتدای شروع بکار ظرفشویی در برنامه auto میپردازد و مصرف انرژی و تایم شستشو را تغییر میدهد و انرژی را save میکند .

ارور HE

این ارور مربوط به ایراد در هیتر یا گرمایش ظرفشویی ال جی میباشد .

ممکن است سیم کشی و یا خود هیتر ایراد داشته باشد ، سنسور دما نیز باید بررسی شود . تمامی این پروسه باید توسط تعمیرکار ظرفشویی ال جی انجام شود زیرا خطر برق گرفتگی در هنگام تست وجود دارد .

ارور LE

این ارور زمانی ظاهرمیشود که جت پمپ(موتور ظرفشویی) ازکارافتاده باشد .سیم کشی موتور نیز باید بررسی شود ممکن است ایراد از سیم کشی باشد .

ارور tE

علت بوجود آمدن این ارور دمای آب ورودی یا خرابی ترمیستور دمای آب میباشد .

ارور nE

ارور nE   مربوط به سنسور آبشمار میباشد سنسور air break دچار مشکل شده است .